Profilaktyka jamy ustnej — scaling, piaskowanie, fluoryzacja Warszawa

Dbanie o profilaktykę jamy ustnej jest niezwykle istotne dla utrzymania zdrowego i pięknego uśmiechu. Regularne korzystanie z profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych pomaga zapobiegać rozwojowi próchnicy i stanom zapalnym w jamie ustnej.

profesjonalna-higienizacja-zebow-warszawa

Jakie zabiegi są ważne w ramach profilaktyki jamy ustnej?

  • Scaling (skaling) Warszawa — polega na usunięciu kamienia nazębnego, który gromadzi się wokół szyjek zębowych. Nagromadzony kamień nazębny sprzyja rozwojowi bakterii, które mogą prowadzić do próchnicy zębów. Zabieg usuwania kamienia nazębnego przeprowadza się za pomocą urządzenia ultradźwiękowego, które skutecznie usuwa złogi kamienia z zębów.
  • Piaskowanie Warszawajest to zabieg mający na celu usunięcie osadu powstałego na skutek picia kawy, herbaty czy palenia papierosów. Wykorzystuje się specjalną piaskarkę, która pod wysokim ciśnieniem wody i substancji oczyszczającej działa na powierzchnię zębów, usuwając osad.
  • Fluoryzacja Warszawapolega na nakładaniu preparatu z fluorem na powierzchnię zębów. Fluor wzmacnia szkliwo i chroni je przed działaniem kwasów, zapewniając ochronę przed próchnicą.

Należy pamiętać, że higienizację jamy ustnej powinno się przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku.

higienizacja-zebow-warszawa-zabiegi-higienizacyjne

W Klinice Impladent w Warszawie w dzielnicy Wola oferujemy profesjonalne zabiegi higienizacji jamy ustnej. Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią kompleksową opiekę i doradztwo w zakresie profilaktyki, dbając o zdrowie i piękny uśmiech naszych pacjentów.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com