Współpraca

Zdjęcie- ogłoszenie rejestratorka tekstZatrudnimy rejestratorkę medyczną!

Praca związana z bezpośrednią i telefoniczną obsługą pacjenta. Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w pracy w klinice stomatologicznej, ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Umiejętność posługiwania się programem ESTOMED będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– pracę w komfortowych warunkach, miłej atmosferze oraz ciągłe wsparcie szkoleniowe.

– pracę zmianową oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Chcesz wziąć udział w procesie rekrutacji na stanowisko Recepcjonistki Medycznej?

Prześlij do nas swoje CV ze zdjęciem!

Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

 

Oferta współpracy dla lekarzy stomatologów w zakresie endodoncji

Zapraszamy do dołączenia do grona współpracujących z nami lekarzy stomatologów. Jeżeli leczenie kanałowe sprawia Wam trudność lub po prostu go nie lubicie i nie chcecie, aby złamane narzędzia, niedrożne lub niedopełnione kanały nie spędzały Wam snu z powiek – zapraszamy do współpracy z nami. W naszej klinice przeprowadzimy dla Was zarówno proste, jak i skomplikowane leczenie endodontyczne. Dzięki naszym umiejętnościom oraz nowoczesnemu wyposażeniu (m.in. mikroskop OPMI Pico z legendarną optyką Karl Zeiss, maszynowe opracowanie systemu kanałowego i wypełnianie ciekłą gutaperką).

Przeprowadzamy:

 • jednowizytowe leczenie wąskich, zobliterowanych lub zakrzywionych kanałów
 • odnajdujemy kanały dodatkowe
 • zamykamy perforacje
 • usuwamy złamane narzędzia
 • usuwamy wkłady koronowo-korzeniowe zarówno lane, jak i z włókien szklanych
 • hemisekcje i radektomie
 • resekcje wierzchołków

 

Przeprowadzamy także zabiegi z pogranicza endodoncji i innych specjalności jak np. wybielanie korzeni zębów martwych czy kliniczne wydłużanie korony klinicznej zęba. Współpraca z innymi gabinetami jest możliwa dzięki przestrzeganej przez nas zasadzie, że pacjent po zakończonym leczeniu wraca na dalsze leczenie do swojego lekarza prowadzącego.

 

Prawidłowo wykonane leczenie kanałowe będzie dla Was świetną bazą dla odbudowy, jaką zaproponujecie Waszemu pacjentowi. Bez obaw będziecie mogli wykonać wypełnienie lub koronę na cyrkonie. Zadbamy o dobre leczenie kanałowe Waszych pacjentów…i Wasz spokojny sen.

OFERUJEMY TAKŻE MOŻLIWOŚĆ przeprowadzenia pełnej rentgenodiagnostyki:

 • zdjęcia panoramiczne
 • zdjęcia cefalometryczne
 • cyfrowa tomografia stożkowa kości (CBTC)
 • zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych
 • zdjęcia kości nadgarstka

Oferta współpracy w zakresie implantologii dla gabinetów i lekarzy

Gabinety

 • Zapraszam do współpracy wszystkie gabinety, które w swojej ofercie nie mają jeszcze usług implantologicznych. Dajmy naszym Pacjentom wszystko, co oferuje nowoczesna stomatologia.

Lekarze

 • Lekarzy, którzy ukończyli teoretyczne kursy implantologiczne, zapraszam na wspólne zabiegi i krótkie kursy praktyczne.

Praktyczne kursy implantologiczne

Szczegółowe informacje:
lek. med. i stom. implantolog
Dariusz Niesiobędzki

e-mail: darek@impladent.pl

 

Jesteśmy Gabinetem Partnerskim Instytutu Oral-B. Należymy do wyselekcjonowanej grupy gabinetów stomatologicznych, w których ze szczególną uwagą prowadzone są nie tylko zaawansowane formy leczenia, ale również profilaktyka zdrowia jamy ustnej pacjentów.

oral-b-logo

Zachęcamy Państwa serdecznie do korzystania z systemów ratalnych.
mediraty_finansowanie_logo_v-150x113logo_meritum_bank-150x78

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com