Implanty Zębów

 

Implanty Podokostnowe

IUXTA 3D – Eagle Grid, rozwiązanie dla pacjentów z zanikiem kości.
Jest to pierwsze na świecie indywidualne rozwiązanie dla pacjentów z problemem zaniku kości, który dotychczas wykluczał ich z możliwości przywrócenia funkcji żucia i pięknego uśmiechu. Nową metodę oferują Ci Centra Implantologii Podokostnowej IUXTA 3D w Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz na Malcie.

Zalety IUXTA 3D dla pacjenta:
• Leczenie w ciągu jednego dnia;
• Skrócenie czasu rehabilitacji;
• Brak konieczności regeneracji;
• Przywrócenie uśmiechu i funkcji żucia w jeden dzień;
• Implanty na receptę – indywidualne dla każdego pacjenta;
• Implanty stworzone w technologii 3D z najlepszej jakości spiekanego tytanu.

Czym jest IUXTA 3D – Eagle Grid?

To nowe rozwiązanie implantologiczne produkcji włoskiej, firmy Biotec srl. Składa się ono z tytanowej siatki (indywidualnie przygotowanej konstrukcji) idealnie zaprojektowanej dla każdego pacjenta, opierającej się o szczękę lub żuchwę i przymocowanej za pomocą tytanowych śrub. Często jest jedyną szansą na powrót do dawnego stylu życia dla osób z całkowitym zanikiem kości w szczęce lub żuchwie, u których niemożliwe jest wykonanie odbudowy tkanki kostnej i wszczepienie implantów. IUXTA 3D – Eagle Grid to trwale zamocowana w jamie ustnej odbudowa protetyczna, która przywraca pacjentowi komfort, porównywalny z posiadaniem naturalnych zębów.

Po raz pierwszy na świecie implanty zębów w nowej odsłonie

Bezkonkurencyjne implanty zębów najnowsza linia  BLT SLActive i system nawigacji komputerowej firmy Straumann po raz pierwszy na świecie zastosowano w Klinice Stomatologicznej Impladent!

Wszczepienie implantu zęba i wskazówki pozabiegowe

Współczesne leczenie implantologiczne należy do najbezpieczniejszych, a także całkowicie kontrolowanych i przewidywalnych metod medycznych, których celem jest uzupełnienie ubytków zębowych. Z ogólnodostępnych danych medycznych wynika, że odsetek powodzenia, a więc przyjęcia implantu zęba wynosi średnio 96-98%. Pozostałe 2-4 % niepowodzeń jest spowodowanych skumulowaniem się różnych czynników ryzyka. Z naszego doświadczenia wynika, że około 75% Pacjentów implantologicznych obarczonych jest, co najmniej jednym czynnikiem ryzyka.

Lecząc się w Klinice Stomatologicznej Impladent w Warszawie, nasi Pacjenci mogą być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby dokładnie zdiagnozować ich stan zdrowia i wyeliminować wszystkie możliwe czynniki ryzyka.

Najczęstsze czynniki ryzyka pacjenta:

 • zła higiena jamy ustnej
 • palenie tytoniu
 • niedostateczna ilość i jakość kości
 • alkohol
 • brak współpracy z lekarzem
 • cukrzyca
 • osteoporoza
 • niekiedy wiek
 • parafunkcje np. bruksizm

Co to jest implant zęba?

Implanty zębowe są tytanowym elementem w kształcie śruby, który wyglądem przypomina korzeń zęba i pełni jego funkcje, w skrócie implant zęba jest protezą korzenia zęba, na którym może zostać zamocowana kompozytowa korona zębowa.

Zabieg chirurgiczny i okres gojenia.

Lekarze w Klinice Stomatologicznej Impladent w Warszawie wszczepiają implanty zębów w znieczuleniu miejscowym, co jest zarówno bezpieczne, jak i komfortowe dla Pacjenta, gdyż zabieg jest całkowicie bezbolesny. Szwy usuwane są po upływie 7 do 10 dni. Okres osteointegracji (wgajania) trwa w zależności od stanu zdrowia i ogólnej kondycji pacjenta od 3 tygodni do 6 miesięcy. Czas ten może się różnić w zależności od rodzaju implantu, jego powierzchni, jakości i ilości kości oraz zastosowanych procedur medycznych.

Tymczasowe uzupełnienie protetyczne

Na czas wgajania się implantu stomatologicznego, w celu zamaskowania braku zębów, można zastosować tymczasowe uzupełnienia protetyczne. W zależności od wymagań i możliwości finansowych może to być np.: tymczasowa nadbudowa protetyczna na implancie zęba, most typu Maryland, proteza lub mikroproteza ruchoma, most na implantach tymczasowych.

Wizyty kontrolne

Po zabiegu wszczepienia implantów w Klinice Impladent w Warszawie, w celu utrzymania gwarancji, pacjenci zapraszani są na okresowe wizyty kontrolne, które prowadzone są według ustalonego z pacjentem harmonogramu. Wizyty kontrolne wyznaczane są, co trzy miesiące przez pierwszy rok po zabiegu. Po tym okresie spotykamy się z Pacjentem, co dwanaście miesięcy.

Wskazania i przeciwskazania leczenia implantologicznego?

 • prowadzenie samochodu niewskazane po zażyciu środków uspokajających przed zabiegiem chirurgicznym
 • posiłki i napoje: należy powstrzymać od picia i jedzenia przez dwie godziny po zabiegu; przez 3 dni należy utrzymywać miękką dietę oraz unikać intensywnego płukania jamy ustnej
 • po zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej należy unikać wysiłku fizycznego przez okres 10 dni
 • w miejscu wszczepienia implantu należy unikać intensywnego szczotkowania do momentu zdjęcia szwów, przez pierwsze 3 dni należy unikać intensywnego płukania jamy ustnej higiena jamy ustnej.

Implanty zębów — rekomendacja

Sprawdź, co mówi o nas aktor Mirosław Zbrojewicz! I choć u nas bunkrów nie ma, to i tak jest świetnie! Nad wszystkim czuwa M.Sc. lek. stom. i med. Dariusz Niesiobędzki, jeden z pionierów implantologii w Polsce, a poza tym fajny gość!

To jak? Widzimy się na wizycie!

 

 

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com