Ankylos

Doskonałe protezy warszawa – ANKYLOS® SynCone®

 • Metoda polega na natychmiastowym osadzeniu użytkowanej przez pacjenta protezy warszawa całkowitej na 4 implantach i koronach teleskopowych.

Natychmiastowa poprawa jakości życia!

 • Zaraz po zabiegu pacjent odczuwa natychmiastową poprawę utrzymania protezy warszawa w ustach.

Minimalny czas

 • Zabieg trwa około 2 godzin i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Maksymalny komfort i wygoda

 • Ankylos® SynCone® daje Państwu pewność stabilnego utrzymania protezy warszawa.
 • Umożliwiają to implanty, które zrastają się z kością. Do implantów dołączone są korony teleskopowe. To one troszczą się o stabilne osadzenie i utrzymanie protezy. Takie postępowanie implantologiczne jest dziś przeprowadzane w ciągu jednego dnia.

Gwarancja powodzenia

 • Wyszkolenie i wysokie kwalifikacje lekarza w połączeniu z niezawodnym systemem implantologicznym Ankylos są gwarancją powodzenia leczenia. Członkowie Grupy Naukowej.
 • Ankylos SynCone należą do międzynarodowej wyselekcjonowanej grupy lekarzy o wysokich umiejętnościach zawodowych. Zostali dodatkowo specjalnie przeszkoleni w procedurach implantologicznych i zajmują się ustawicznym kształceniem, zdobywaniem wiedzy oraz przekazywaniem jej zarówno pacjentom jak i innym lekarzom.

Dlaczego warto? Odpowiedzi na często zadawane pytania:

1. Co to jest ANKYLOS® Sycone®?

 • Za pomocą 4 implantów ANKYLOS używana przez Państwa proteza może natychmiast zostać przymocowana w bezzębnej szczęce. Od razu po zakończeniu leczenia mogą Państwo gryźć swoją protezą.

2. W jaki sposób moja proteza zostanie zamocowana w mojej szczęce?

 • W przednim odcinku żuchwy zostaną osadzone 4 implanty. Proteza zostanie zamocowana na specjalnych łącznikach (koronach teleskopowych) zamontowanych na implantach.

3. Jak długo trwa zabieg?

 • Natychmiast po zabiegu, proteza zostanie mocno przymocowana do implantów. Opuszczą Państwo klinikę IMPLADENT po około 2 godzinach z ustabilizowanymi protezami.

4. Czy moja szczęka nadaje się do tego typu postępowania?

 • Ażeby to stwierdzić, wystarczy wykonać odpowiednie zdjęcie rentgenowskie. Na podstawie zdjęcia ocenimy warunki anatomiczne. Podstawowym badaniem jest pantomogram. Niekiedy dodatkowo należy wykonać tomografię komputerową.

5. Czy moja kość będzie tolerować implanty?

 • Implanty ANKYLOS® są wykonane z tytanu, który jest bardzo dobrze tolerowany przez tkankę kostną. Nie wywołuje alergii ani stanów zapalnych.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com