Wybielanie zębów Warszawa

WYBIELANIE GABINETOWE PREVDENT

W Klinice Impladent w Warszawie mogą Państwo wykonać wybielanie zębów Warszawa dwiema metodami — gabinetową oraz domową (nakładkową). PREVDENT jest to metoda gabinetowa, jest to zabieg jednorazowy i trwa około 1,5 godziny ! Wybielanie PREVDENT jest w 100% naturalne i bezpieczne!

Każdy jako dziecko ma niezwykle białe, czyste zęby, a uśmiech jest zdrowy i lśniący. Jednak przez lata spożywania jedzenia zawierającego kolorowe barwniki, picia kawy lub herbaty, a także palenia papierosów zęby każdego człowieka zaczynają ciemnieć. Mimo regularnego mycia trudno usunąć wszystkie przebarwienia, a te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba, będzie trzeba wyczyścić w inny sposób. Zaczynamy myśleć o tym, by zastosować wybielanie zębów Warszawa.

wybielanie-zebow-warszawa-zestaw-crwr-prevdent

Wybielanie gabinetowe PREVDENT — Piękne, zdrowe i białe zęby!

Jak bardzo można wybielić zęby metodą PREVDENT?

Badania pokazują, iż przy zastosowaniu metody PREVDENT możemy osiągnąć biel o 7,8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Rezultat ten będzie również zależał od obecnego koloru oraz uwarunkowań własnych pacjenta.

Czy procedura jest bezpieczna?

Tak, lampowa procedura wybielania firmy PREVDENT  jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głownym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

Jak długo moje zęby pozostaną białe?

Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu PREVDENT może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie także od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych. Pozostałe produkty do higieny marki PREVDENT pomagają utrzymać biel tak długo, jak to jest możliwe.

Czy procedura wybielania PREVDENT jest odpowiednia dla mnie?

Prawie każdy pacjent, który ma życzenie, aby jego zęby stały się jaśniejsze i zdrowsze może poprosić w gabinecie o procedurę firmy PREVDENT. Twój dentysta rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości oraz udzieli profesjonalnej porady.

Czy jest to zabieg bolesny?

Procedura firmy PREVDENT jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki PREVDENT jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.

Czy jest to zabieg drogi?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż w ciągu ok. 1,5 godziny Twoje zęby będą bielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3 lata, będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Pamiętaj, bielsze i zdrowsze zęby dodają pewności siebie!

Jak wygląda procedura?

Na początku zostanie sprawdzony stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa około 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Technologia firmy PREVDENT

Do produkcji żelu wybielającego firma PREVDENT używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. System PREVDENT jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nano-hydroksyapatytem.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

 

wybielanie-zebow-warszawa-zestaw-do-wybielania-prevdent

 

LASEROWE WYBIELANIE ZĘBÓW

Zabieg laserowego wybielania zębów jest zabiegiem estetycznym.
Polega on na aplikacji preparatu rozjaśniającego, który jest aktywowany poprzez dwukrotne naświetlanie promieniami lasera. Zaletą zabiegu jest krótki czas trwania całej procedury- ponieważ już po jednej godzinie możesz cieszyć się pięknym i białym uśmiechem. Efekt zabiegu uzależniony jest zarówno od podatności szkliwa zębów, jak i przestrzegania zaleceń zabiegowych dotyczących diety i higieny. Wszelkie informacje dotyczące wybielania laserowego uzyskasz podczas krótkiej konsultacji, na którą serdecznie zapraszamy!

 

WYBIELANIE GABINETOWE BEYOND

Silne przebarwienia możemy też usunąć za pomocą nowoczesnego i sprawdzonego systemu Beyond. Formuła wybielająca Beyond penetruje ząb przez kanaliki zębowe, a jej silne i szybkie działanie spowodowane jest zimnym światłem akceleratora. Dzięki wybielaniu u dentysty lampą Beyond przebarwienia znikają, a Ty możesz cieszyć się swoim nowym i świeżym wyglądem oraz uśmiechem sprzed lat.

System Beyond jest aktualnie najpopularniejszą metodą wybielania zębów stosowaną przez dentystów na całym świecie. Do tej pory wybielanie zębów Warszawa systemem Beyond zostało bezpiecznie wykonane na ponad milionie pacjentów. Lampa wybielająca Beyond zawiera najbardziej zaawansowany technologicznie system filtrujący, który dostępny jest obecnie na rynku. Użycie „zimnego światła” powoduje, że zabieg u dentysty jest jednorazowy i całkowicie bezpieczny, a pacjenci nie odczuwają absolutnie żadnych skutków ubocznych.

 

Akcelerator Wybielający Beyond pracując wspólnie z zestawami wybielającymi sprawiają, że natychmiastowo utlenione zostają przebarwienia na zębach – zarówno na ich powierzchni jak i głęboko wewnątrz zębiny. Specjalnie zaprojektowany żel aktywowany jest przez wysokiej mocy światło o długości fali od 480 nm do 520 nm emitowane przez akcelerator. Cały proces usuwa przebarwienia, które nagromadziły się w ciągu wielu lat, a wszystko to w zaledwie 30-45 min. Specjalne składniki preparatów Beyond sprawiają, że zęby stają się piękne i lśniące. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i efektywny, a średnie rozjaśnienie koloru wynosi ponad 8 odcieni.

UWAGA! Podczas procesu wybielania korony porcelanowe, licówki i wypełnienia nie zmieniają koloru. Może wystąpić nadwrażliwość.

Dodatkowo należy pamiętać, iż końcowy efekt uzyskujemy po 2-3 tygodniach. Dopiero wtedy można kontynuować prace protetyczne i zachowawcze (wypełnienia kompozytowe), jeśli są w planie.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 

1. Wybielanie zębów warszawa  jaki efekt będzie lepszy?

Wybielanie zębów warszawa efekt zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. Zabieg akceleratorem Beyond Polus jest stworzony do tego, aby osiągnąć najlepszy z możliwych rezultatów. Porozmawiaj ze swoim dentystą na temat Twoich oczekiwań, co do zabiegu wybielania, a pomoże mu to w dobraniu odpowiedniego programu wybielania, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

2. Dlaczego wybielanie zębów warszawa metodą BEYOND™ jest lepsze od wybielania w domu?

Istnieje wiele sposobów na wybielanie zębów warszawa. Niektóre osoby postępują bardzo nierozsądnie, próbując wybielić swoje zęby w sposób bardzo tani, ale zarazem niebezpieczny dla szkliwa (np. sodą oczyszczoną, solą, węglem czy cytryną). Wybielanie zębów warszawa metodą BEYOND™ odbywa się w gabinecie stomatologicznym pod pełną kontrolą osoby, która została przeszkolona w kwestii wybielana tą metodą. Przed przystąpieniem do zabiegu oceniamy stan szkliwa oraz zabezpiecza wszelkie ubytki zębów. Cały zabieg trwa ok. 60 minut i polega na trzykrotnym nałożeniu żelu wybielającego BEYOND™ oraz naświetleniu go specjalną lampą – akceleratorem BEYOND™. Po jednej wizycie możecie cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Krótki czas przeprowadzania zabiegu w porównaniu z np. wybielaniem nakładkowym stanowi też istotny czynnik, dzięki któremu wielu pacjentów decyduje się właśnie na wybielanie zębów warszawa metodą BEYOND™.

3. Jakie są przeciwwskazania do wybielania zębów?

Właściwie większość pacjentów może poddać się zabiegowi wybielania metodą BEYOND™. Do tych, którzy nie powinni poddawać się zabiegowi wybielania należą osoby: ze znacznym uszkodzeniem szkliwa (to powinien ocenić stomatolog), kobiety ciężarne i karmiące, a także osoby poniżej 16 roku życia.

4. Czy osoba chora na cukrzycę może poddać się zabiegowi wybielania zębów?

Chorzy na cukrzycę mają wyższe ryzyko wystąpienia chorób dziąseł ze względu na niski poziom kontroli glukozy w ich krwi. Zaleca się, aby każdy pacjent, który cierpi na cukrzycę został poddany dokładnemu badaniu stanu zdrowia jamy ustnej przed jakimkolwiek zabiegiem, aby można było określić stan zdrowia dziąseł.

5. Co należy zrobić po wybieleniu zębów waszą metodą, aby zachować jak najdłużej biały uśmiech?

Najważniejszą rzeczą jest, aby po zabiegu wybielania BEYOND™ zachować obowiązkowo przez 48 godzin „białą dietę”, polegającą na spożywaniu niebarwiącego jedzenia i picia. Zasada jest prosta: wszystko to, co może pobrudzić białą koszulę, eliminujemy przez 48 godzin z naszej diety. W tym czasie należy się również wystrzegać palenia papierosów. Wielu stomatologów poleca swoim pacjentom wstrzemięźliwość od jedzenia i napojów barwiących przez ok. tydzień. Aby podtrzymać efekt wybielania, polecamy stosowanie do codziennej higieny jamy ustnej pasty delikatnie wybielającej BEYOND™ PearlWhite®, która świetnie usuwa „bieżące” przebarwienia.

6. Czy wybielanie zębów warszawa jest bolesne?

Z reguły zabieg jest zupełnie bezbolesny. Jedynie w sporadycznych przypadkach może pojawić się delikatna wrażliwość w trakcie, lub po zabiegu. Dolegliwość ta mija po maksymalnie 24 godzinach, jednak zazwyczaj trwa do 3-4 godzin po zabiegu.

7. Mam zaplombowane jedynki oraz sztuczną trójkę, czy BEYOND™ to wybieli?

Niestety, ani BEYOND™, ani żadna inna dostępna na rynku metoda wybielania nie zmieni barwy zębów sztucznych czy też wypełnień. Najlepiej w takiej sytuacji po wybieleniu BEYOND™ wymienić wypełnienia i sztuczne zęby na nowe, o jaśniejszym kolorze.

8. Jestem w 9 tygodniu ciąży, czy mogę wybielić sobie zęby metodą BEYOND™?

Jak do tej pory nie przeprowadzano żadnych badań dotyczących wybielania zębów na kobietach ciężarnych i karmiących. Producent zalicza tę grupę kobiet do grona osób, które nie powinny wykonywać zabiegu wybielania. Prosimy wstrzymać się z wybielaniem zębów do czasu, aż przestanie Pani karmić swoje dziecko.

Przez okres 1 tygodnia po zabiegu należy zachować białą dietę. Unikamy pokarmów i napojów zawierające „kolorowe” składniki. Na tydzień przed wybielaniem zębów zaleca się zdjęcie kamienia i osadu nazębnego. Dla wzmocnienia zębów można dodatkowo położyć fluor.

WYBIELANIE DOMOWE:

 • Nite White,
 • Opalescence.

Informacje podstawowe:

Wybielanie zębów Warszawa preparatem Nite White jest obecnie bardzo rozpowszechnione w kosmetyce dentystycznej. Roztwór, który proponujemy, jest już od wielu lat używany w leczeniu miękkich tkanek jamy ustnej. Proces wybielania jest najbardziej skuteczny przy naturalnie ciemnych zębach z występującymi przebarwieniami. Zdecydowanie ciemniejsze przebarwienia spowodowane np. stosowaniem antybiotyków wymagają indywidualnego, dłuższego czasu leczenia. Stopień uzyskanej bieli będzie zróżnicowany u pacjentów w zależności od budowy samego zęba i pochodzenia zastanych zmian barwy.

Preparat Nite White jest bezbarwnym, lepkim żelem o miętowym smaku. Dostępny jest w trzech postaciach: o zawartości 10%, 16% i 22% nadtlenku karbamidu, o neutralnym pH 6,9. Żel wybielający utrzymujemy jest za pomocą szyny nazębnej, którą pacjent zakłada na noc, na czas snu.

Jeśli macie Państwo pytania – prosimy o kontakt. Zastosowanie systemu Nite White oznacza bielszy i jaśniejszy uśmiech, o którym zawsze wszyscy marzą. Teraz można go mieć w ciągu kilku dni.

wybielanie-zebow-warszawa-efekty-klinika-impladent

Pamiętaj! Wybielać zęby można tylko pod kontrolą dentysty.

Zalety systemu:

 • Leczenie możemy prowadzić w nocy, podczas snu.
 • Leczenie możemy prowadzić w dzień, jeśli pacjent sobie tego życzy.

Z powodu wysokiego stopnia lepkości żelu, a przez to przedłużonego kontaktu z zębami, wybielanie tą metodą jest o 30-50% szybsze niż metodami konwencjonalnymi. Pierwsze rezultaty pacjenci widzą już po pierwszej nocy! Pacjenci napełniają szynę tylko raz przed pójściem spać, zamiast co kilka godzin, dzięki temu zużywają mniejszą ilość preparatu.

Pacjenci, z którymi rozmawialiśmy podkreślali szczególne walory smakowe Nite White, których nie posiadają inne środki wybielające. Oczekiwania pacjenta realizowane są bardzo szybko.

Nite White jest wolny od grup aminowych, a Nite White Excel zawiera dodatkowo glikol, dzięki któremu nie dochodzi do odwodnienia szkliwa i samoistnie redukuje się, mogąca wystąpić podczas wybielania, nadwrażliwość zębów. Producent Nite White gwarantuje jego chemiczną stabilność przez okres jednego roku przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej.

Przechowywanie w lodówce nie jest konieczne.

Wybór przypadków

Kandydatami kwalifikującymi się do wybielania są pacjenci z naturalnie żółtymi zębami lub z występującymi przebarwieniami, z osadami wywołanymi wiekiem, paleniem tytoniu i innymi czynnikami. Zębów z ubytkami szkliwa nie powinniśmy wybielać.

Przy przebarwieniach spowodowanych lekami (np. tetrcyklinami) nie wszyscy pacjenci uzyskają zadowalające efekty. Tylko około 25% osób uzyskuje znakomite efekty, 50% dobre, a 25% ma niewielkie zmiany. Zęby martwe jedynie w 15% przypadków poddają się kuracji i uzyskują oczekiwane przez nas rezultaty.

Pacjenci, którzy wymagają założenia nowych wypełnień, powinni odczekać, co najmniej dwa tygodnie po skończonym wybielaniu, aby nowy jaśniejszy kolor ustabilizował się i można było dobrać identyczny odcień wypełnienia.

Przed rozpoczęciem leczenia obowiązkowo upewnijmy się, czy mamy zaleczone ubytki oraz usuńmy kamień nazębny. Wszystkie ubytki powinny być wypełnione materiałami prowizorycznymi a nieszczelne zalane czasowo np. lakiem szczelinowym. Tlenek cynku nie wchodzi w reakcję z Nite White

Martwe zęby wybiela się w gabinecie.

Stany zapalne błoń śluzowych są bezwzględnym przeciwwskazaniem do używania preparatu.

Warianty stosowania:

 • Stosujcie Państwo Nite White /10%,16%/ w czasie snu, przez okres co najmniej 4 godzin w nocy.
 • Jeżeli stosowanie Nite White w czasie snu stwarza problemy to używajcie Państwo preparatu w ciągu dnia, jednak nie dłużej niż 4-6 godzin.
 • Kombinowane stosowanie, dzienno – nocne, przyśpiesza wyniki, jednak odstęp pomiędzy tymi zabiegami musi wynosić przynajmniej 2 godziny.
 • Jeśli stosujecie Państwo preparat Nite White o stężeniu 22%, to nie używajcie go dłużej niż 1 godz. w ciągu doby.

Wskazówki postępowania:

 • Proszę przed przystąpieniem do wybielania umyć dokładnie zęby.
 • Odkręcić nasadkę ochronną strzykawki i założyć końcówkę miksującą na strzykawkę.
 • Każdorazowo proszę nałożyć na dno łyżki jedną, oznaczoną podziałką, porcję preparatu.
 • Jedna strzykawka zawiera 6 porcji preparatu, co przy wybielaniu górnego i dolnego łuku wystarczy na 3-dni.
 • Następnie proszę włożyć szyny zębowe do ust.
 • Usuńcie nadmiar żelu chusteczką higieniczną lub suchą szczoteczką. Przy wkładaniu upewnij się, czy prawidłowo osadziłeś szyny.
 • Po zakończeniu każdego zabiegu zęby należy umyć pastą z fluorem, a szynę przepłukać bieżącą, letnią wodą.

Co powinniście wykonywać zawsze:

O ile preparat NITE WHITE jest dłuższy czas nieużywany, to należy go przechować w miejscu chłodnym i suchym. W czasie stosowania preparatu Nite White należy wystrzegać się spożywania owoców cytrusowych, soków owocowych i leków przeciwko nadkwasocie żołądka. Substancje te zmieniają zawartość kwasu w ślinie i mogą doprowadzić do zaburzeń lub wydłużenia procesu wybielania.

W czasie stosowania preparatu należy zaniechać używania tytoniu, kawy, herbaty, Coca-coli, czerwonego wina. Te silnie barwiące substancje mogą opóźnić proces wybielania i zmniejszyć jego efekt. W okresie wybielania należy zachować białą dietę i kontynuować aż do tygodnia po zakończeniu wybielania. Nie należy spożywać pokarmów zawierających kolorowe barwniki. Zwracajcie uwagę na staranną pielęgnację jamy ustnej. Nie zachowując zasad wybielanie zębów Warszawa może nie przynieść pożądanego efektu.

Czego nie powinniście nigdy czynić:

Preparat Nite White nie powinien być stosowany przez kobiety ciężarne i karmiące, gdyż nie prowadzono badań, co do ewentualnych działań ubocznych nadtlenku karbamidu na rozwijający się organizm.

 • Nie używajcie jednocześnie innych środków do wybielania zębów.
 • Nie pijcie i nie spożywajcie posiłków, gdy macie założone szyny nazębne.

Dla osiągnięcia lepszych efektów:

W miarę możliwości nie przerywajcie stosowania Nite White. Jeżeli zdarzy się, że wypadnie jedna lub dwie noce, to czas stosowania należy odpowiednio wydłużyć.

Co powinniście robić zawsze:

W czasie używania Nite White może ujawnić się wzmożona wrażliwość zębów na zimno i ciepło. Jeżeli stwierdzicie niemiłą czułość zębów, dziąseł, warg lub gardła proszę, przerwijcie Państwo stosowanie preparatu i zwróćcie się do swojego stomatologa. W zasadzie dolegliwości znikają po 1-3 dniach licząc od chwili przerwania używania preparatu. Jeżeli szyny uwierają dziąsła, poproście swego stomatologa o korektę. Po zakończeniu zabiegu Wasze zęby będą zauważalnie bielsze, a ostateczna biel ustali się w ciągu 2 tygodni po zakończeniu zabiegu. Zęby wybielone preparatem NITE WHITE będą zawsze jaśniejsze niż poprzednio. W zasadzie zabieg nie wymaga powtórzenia. Jednak, jeżeli zauważycie Państwo po jakimś czasie lekkie przyciemnienie zębów, to możecie Państwo zabieg powtórzyć po 6 -12 miesiącach, zakładając szyny z preparatem na jedną, dwie, czy trzy noce.

WAŻNE!

O ile wystąpią jakieś niejasności lub problemy, zwróćcie się, do swojego stomatologa. Podczas procesu wybielania korony porcelanowe, licówki i wypełnienia nie zmieniają koloru.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com