Korzyści
z posiadania implantów

Wielu pacjentów zadaje sobie pytanie jakie są główne korzyści z posiadania implantów dentystycznych zakładanych w Klinice Impladent w Warszawie? Jest ich naprawdę wiele, ale najważniejszymi z nich jest zwiększenie komfortu własnego życia, a także poprawa zdrowia.

Czy wiesz, że zdrowie jamy ustnej ma niezwykle duży wpływ na ogólny stan zdrowia?

Zastąpienie braków zębowych implantami i ich koronami pozwoli cieszyć się życiem tak, jakby braki w uzębieniu nigdy nie wystąpiły. Po zakończeniu leczenia każdy pacjent może bez przeszkód gryźć, żuć, mówić i cieszyć się życiem towarzyskim nie doświadczając negatywnych uczuć towarzyszących posiadaniu braków zębowych.

 

Implant i jego korona pomogą zminimalizować ilość utraconej kości, która zanika w wyniku posiadania braków zębowych. Zachowanie kości może zapobiec utracie zdrowych zębów oraz pozwoli zachować naturalne rysy twarzy. W porównaniu z innymi możliwościami leczenia braków zębowych takimi jak mosty, protezy częściowe lub całkowite, implant i jego korona zapewnia długotrwałe rozwiązania protetyczne, redukując potrzebę szlifowania sąsiednich, naturalnych zębów oraz przywracają funkcje i estetykę naturalnego uzębienia.

 

Implanty dentystyczne, jako metoda uzupełnienia braków zębowych odnoszą 98% sukcesu. Przez ostatnie 40 lat implanty zmieniły stomatologię nie do poznania. Implanty nie są nowością lub też eksperymentem, równie rzadko spotkać się można z przypadkiem gdzie nie mogą być użyte. Nowoczesne implanty mają swoje pochodzenie/korzenie w Szwecji. Pierwsze implanty powstały już w latach 50-tych, jednak dopiero w latach 80-tych użycie implantów stało się popularne i powszechne na całym świecie.

IMPLANTY ZĘBOWE

To małe tytanowe cylindry/śruby, które zostają na stałe wszczepione Pacjentowi w kość szczęki lub żuchwy, dzięki czemu doskonale zastępują korzeń jednego lub wielu brakujących zębów. Filar taki stanowi substytut korzenia zęba. Po pewnym czasie kość integruje się z tytanem tworząc solidny i mocny fundament, gotowy do osadzenia korony sztucznego zęba.

 

Implanty zębowe mogą być również z powodzeniem użyte do umocowania protez częściowych lub całkowitych zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. We wszystkich przypadkach użycie implantów skutkuje znaczną poprawą jakości życia i pewności siebie. Implanty wyglądają i funkcjonują jak naturalne zęby, a w połączeniu z nowoczesną odbudową protetyczną, ich wygląd, odczuwalny komfort i funkcjonalność przekracza wszelkie oczekiwania.

IMPLANTÓW NIE NALEŻY SIĘ BAĆ!

Zabieg wszczepienia implantu w Klinice Impladent trwa do godziny i zawsze wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przez co jest całkowicie bezbolesny i możliwie komfortowy dla Pacjenta. Posiadamy w ofercie wszystkie sprawdzone systemy implantologiczne aktualnie dostępne na polskim rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie najbardziej skomplikowane i złożone problemy stomatologiczne naszych Pacjentów.

 

PLAN LECZENIA IMPLANTOLOGICZNEGO powstaje w oparciu o konsultację, która daje możliwość postawienia właściwej diagnozy. Każdy plan leczenia jest unikalny, dostosowany do indywidualnych możliwości, potrzeb i wymagań pacjenta. Do konsultacji implantoogicznej niezbędny jest pantomogram (panoramiczne zdjęcie szczęki i żuchwy) oraz tomografia komputerowa (CT).

 

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby uratować ząb przed ewentualną ekstrakcją (mechaniczne usunięcie zęba). Nawet najgorszy, odbudowany własny ząb jest zwykle o wiele lepszy pod względem fizjologicznym od sztucznego zamiennika i jest nieporównywalnie tańszy. Nawet te najbardziej zniszczone zęby można z powodzeniem odbudować i przywrócić im dawny blask, ale wymaga to wiele czasu i determinacji zarówno ze strony lekarza, jak i Pacjenta.

KORZYŚCI Z POSIADANIA IMPLANTÓW ZĘBÓW

 • rozwiązanie na cale życie – implanty zębów stanowią niewątpliwie długoterminowe rozwiązanie, zazwyczaj na całe życie
 • zdrowe sąsiednie zęby – implanty zębów są bardzo „samodzielnym rozwiązaniem”, nie wymagają asysty (szlifowania) sąsiadujących zębów
 • funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, naśladujące naturę
 • prace protetyczne na implantach są bardziej stabilne w porównaniu mostami i protezami
 • implant zęba i jego korona zapewnia dożywotnie rozwiązanie protetyczne
 • poprawiają jakość życia i samopoczucie
 • umożliwiają prawidłową funkcję żucia i trawienie
 • zachowują rysy twarzy, zapobiegają skróceniu odcinka pomiędzy nosem a podbródkiem, powodujące zniekształcenie twarzy, zapobiegają powstawaniu większej ilości zmarszczek mimicznych
 • pomogą zminimalizować ilość straconej kości, która zanika w wyniku posiadania braków zębowych, zachowanie kości może zapobiec utracie zdrowych zębów
 • przywracają funkcję i estetykę naturalnego uzębienia
 • umożliwiają rozmawianie i śmianie się bez skrępowania
 • nie wymagają szpecących klamer na zębach psujących uśmiech

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com