Implanty zębów Warszawa — co warto wiedzieć?

Implanty zębów są doskonałym rozwiązaniem do odbudowy braków zębowych, pełniąc funkcję korzenia zęba. W Klinice Impladent oferujemy trwałe i stabilne implanty, których proces implantacji odnosi sukces w 98% przypadków. Nasze implanty dentystyczne wyglądają i funkcjonują jak prawdziwe zęby, przywracając prawidłowe funkcje narządu żucia.

mity-o-implantach-zebowych-implanty-zebow-warszawa-impladent

Implant zębowy składa się z trzech elementów:

 • Tytanowej śruby: Wkręcana w kość wyrostka zębodołowego w miejscu brakującego zęba.
 • Łącznika: Łączy tytanową śrubę z koroną.
 • Korony protetycznej: Dostosowana do wyglądu i funkcjonalności pozostałych zębów pacjenta.

mity-o-implantach-zebowych-budowa-implantu

Ważne informacje na temat implantów zębowych:

 • Implanty zębowe Warszawa są wykonane z biozgodnego materiału, tj. tytanu, co eliminuje reakcje alergiczne i jest w pełni akceptowane przez organizm.
 • Mogą być stosowane do odbudowy pojedynczych braków, kilku zębów lub całkowitego bezzębia.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu wszczepienia implantów?

W bardzo sporadycznych przypadkach istnieją pewne przeciwwskazania, jednak należy je ocenić indywidualnie dla każdego pacjenta. Nasz wykwalifikowany personel jest w stanie dokładnie ocenić, czy implanty Warszawa są odpowiednim rozwiązaniem w danym przypadku.

Zapraszamy do Kliniki Impladent Warszawa, gdzie oferujemy profesjonalne usługi z zakresu implantologii, dbając o estetykę i funkcjonalność uśmiechu naszych pacjentów.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com