Implanty zębów Warszawa — jak wygląda procedura wszczepienia implantów zębowych?

Implanty zębów są bezpieczną i skuteczną metodą uzupełnienia braków zębowych. Proces wszczepienia implantów składa się z kilku etapów, które przedstawiamy poniżej.

Przed rozpoczęciem zabiegu, przeprowadzana jest konsultacja implantologiczna. Podczas tej wizyty lekarz dentysta przeprowadza szczegółowe badania oraz wywiad, aby ocenić stan zdrowia pacjenta i określić jego odpowiedniość do wszczepienia implantów. Implantolog omawia również całą procedurę zabiegu i odpowiada na wszelkie pytania pacjenta. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, pacjent może przystąpić do zabiegu.

Zabieg wszczepienia implantów jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny dla pacjenta. Na pierwszej wizycie lekarz implantolog wszczepia implant zębowy w kość i mocuje na nim tymczasowe uzupełnienie protetyczne. Czas trwania zabiegu zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta i może wynosić od 30 minut do 2 godzin. Po około 7-10 dniach pacjent powraca, aby usunąć szwy.

mity-na-temat-implantow-wszczepianie-implantu-zeba

Następnie rozpoczyna się proces gojenia implantu, który trwa od 3 tygodni do 6 miesięcy. Podczas tego czasu implant zintegruje się z kością pacjenta, co zapewnia stabilność i trwałość.

Po zakończeniu procesu gojenia lekarz dentysta Warszawa przystępuje do ostatecznej odbudowy protetycznej. Na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta, zostaje wykonana, trwała odbudowa, która wygląda i funkcjonuje jak naturalny ząb.

Aby cała procedura wszczepienia implantów zębowych była udana, ważne jest regularne uczestnictwo w wizytach kontrolnych oraz przestrzeganie zaleceń dotyczących pielęgnacji po zabiegu.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com