Jaka proteza zębowa Warszawa jest odpowiednia — protezy akrylowe, szkieletowe, nylonowe?

W dzisiejszej protetyce stomatologicznej dostępne są nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na wybór odpowiedniej protezy zębowej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta.

protezy-ruchome-warszawa

W Klinice Impladent w Warszawie oferujemy następujące rodzaje protez zębowych:

Protezy akrylowe: Są one stosowane zarówno przy częściowych brakach uzębienia, jak i całkowitym bezzębiu. Protezy akrylowe są sztywne i charakteryzują się niższą ceną w porównaniu do innych rodzajów protez.

protezy-akrylowe-calkowite

Protezy szkieletowe: Wykonane są z metalu i wyróżniają się mniejszą masą, co sprawia, że są bardzo wygodne i nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i równomiernie rozkładają siły zgryzu, co minimalizuje podrażnienia dziąseł.

protezy-szkieletowe-warszawa

Protezy nylonowe (lub acetalowe): Wykonane z termoplastycznych materiałów, które nie wywołują uczuleń. Charakteryzują się lekkością i niewielkim rozmiarem.

Podczas konsultacji protetycznej lekarz protetyk dobiera indywidualnie dopasowaną protezę zębową, uwzględniając preferencje i potrzeby pacjenta. W Klinice Impladent w Warszawie zapewniamy wysokiej jakości usługi protetyczne i kompleksową opiekę, aby każdy pacjent mógł cieszyć się pełnym i funkcjonalnym uśmiechem.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com