Wybielanie zębów Warszawa — metoda gabinetowa czy nakładkowa?

Wybielanie zębów Wola to zabieg, który może znacząco poprawić komfort psychiczny i pewność siebie, będąc idealnym sposobem na estetyczny uśmiech.

wybielanie-zebow-warszawa

W Klinice Impladent w Warszawie oferujemy dwie metody wybielania zębów — wybielanie gabinetowe oraz nakładkowe. Jak się od siebie różnią?

Wybielanie gabinetowe Warszawa

Metoda gabinetowa wybielania zębów polega na zastosowaniu lampy. Specjalny żel lub piana wybielająca jest nakładana na zęby, a następnie oddziałuje na szkliwo pod wpływem światła emitowanego przez lampę. Wyróżniamy popularną metodę Beyond, która pozwala osiągnąć nawet o 8 odcieni bielszy uśmiech, oraz metodę Prevdent, która oprócz efektu wybielania redukuje również nadwrażliwość zębów. Cały zabieg trwa około 1-1,5 godziny.

wybielanie-zebow-warszawa-prevdent

Wybielanie nakładkowe Warszawa

Natomiast nakładkowe wybielanie zębów jest przeprowadzane przez samego pacjenta w domu. Polega ono na dostosowaniu indywidualnych szyn, które pacjent wypełnia specjalnym żelem i nakłada na zęby. Nakładki powinno się nosić przez 6 godzin dziennie lub na noc. Proces wybielania trwa około 2 tygodni. Ta metoda jest bezpieczna i nie powoduje podrażnień.

Podczas konsultacji lekarz dobierze odpowiednią metodę wybielania zębów, uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje pacjenta. W Klinice Impladent Warszawa zapewniamy kompleksową opiekę i wysokiej jakości zabiegi, aby każdy pacjent mógł cieszyć się pięknym i białym uśmiechem.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com