Laura Grzegółkowska

Laura GrzegółkowskaLaura Grzegółkowska
Zawód:
dyplomowana higienistka stomatologiczna

Stomatologia jest moją pasją od wczesnych lat dziecięcych. Swoją praktykę rozpoczęłam dość wcześnie, mając 10 lat, w gabinecie mojej cioci, która wprowadziła mnie w świat prawdziwej stomatologii. Również przyczyniła się do tego moja młodsza siostra, która uwielbiała się bawić ze mną w dentystę, a ja to sprytnie wykorzystywałam. Zdobywając doświadczenie i utwierdzając się w swojej pasji.

Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego rozpoczęłam naukę w Medycznym Studium Zawodowym nr 3 w Warszawie. Ukończyłam je w 2004 roku z wyróżnieniem, zdobywając dyplom Higienistki Stomatologicznej.Współpracę z Kliniką Impladent rozpoczęłam w 2003 roku jeszcze w trakcie nauki w studium, zdobywając doświadczenie zawodowe u boku dr Dariusza Niesiobędzkiego Wdrożył mnie on w tajniki pracy higienistki, jak i asystentki implantologicznej.

Chcąc poszerzyć swoją wiedzę z zakresu stomatologii, rozpoczęłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Zdrowie Publiczne specjalność Higiena Stomatologiczna i ukończyłam je w 2010 roku, broniąc pracy licencjackiej na temat: „Rola higienistki stomatologicznej w zapobieganiu powikłań pozabiegowych w leczeniu implantologicznym”.

Uzyskałam dyplom ITI Certificate in Implant Dentistry Foundation Level.

W codziennej pracy staram się nadążać za rozwojem stomatologii i jej dziedzinami poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.

Wspólnie z dr Dariuszem Niesiobędzkim prowadzę kursy dla lekarzy i asystentek implantologicznych z zakresu przygotowania gabinetu do zabiegu oraz czynnej asysty podczas zabiegów implantologicznych.

W swojej pracy wyznaję zasadę:

Pracuj tak, jak samemu chciałbyś być przyjęty, i to chyba działa:) Bo nic tak człowieka nie cieszy, jak uśmiech i zadowolenie zarówno „małego”, jak i „dużego” pacjenta.

 

Galeria

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com