Iwona Kuźmicz

Iwona Kuźmicz

Zawód: dyplomowana higienistka stomatologiczna

 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego Nr 3 w Warszawie na wydziale Higiena Stomatologiczna, które ukończyła z bardzo dobrymi wynikami w nauce w 2004 r. uzyskując dyplom Higienistki Stomatologicznej.

 

Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz czynnej asyście naszym lekarzom przy wszystkich dziedzinach stomatologii. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata pracy sprawiają, iż pewien aspekt jej pracy pozostaje niezmienny – indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Jest oddana sercem swojej pracy.

 

Największą radość i satysfakcję sprawiają jej uśmiechy na twarzach pacjentów po wykonanych zabiegach. Jest osobą otwartą, pogodną a w kontakcie z pacjentami wyróżnia się empatią i życzliwością.

 

W Klinice Stomatologii Kosmetycznej i Implantologii Impladent pracuje od połowy 2006 r. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach praktycznych m.in.:

 

 • „Szkolenie perio” dla higienistek, 17.I.2009 r. o tematyce scaling, root planning, przeprowadzanie badania periodontologicznego u pacjenta i dokumentacji wyników, ustalenia prawidłowej pozycji podczas pracy wg. zasad ergonomii pracy, różnicowanie kiret, instruktaż pracy kiretami, ćwiczenia czyszczenia powierzchni korzeni instrumentami ręcznymi i maszynowymi,
 • Szkolenie z Systemu Higieny Dürr „zapobieganie infekcjom”, główne tematy: podstawy higieny, potencjalne zagrożenia w miejscu pracy, higiena osobista, zachowanie się w sytuacjach o podwyższonym ryzyku zakażenia, dezynfekcja, sterylizacja oraz czyszczenie, analiza i ocena aktualnej sytuacji, optymalizacja planu higieny VIII.2009 r.
 • „Psychologiczne aspekty pracy higienistki z pacjentem” 10-11.IV.2010 r.
 • „Prawidłowa obsługa i eksploatacja aparatu Gendex, podstawy techniki radiologicznej oraz zasady bezpieczeństwa i ochrony radiologicznej”, 21.I.2007 r.

 

W roku 2003 ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie Wydział Nauk o Wychowaniu na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogiki Resocjalizacyjnej uzyskując tytuł licencjat. Następnie w roku 2005 uzyskała tytuł magistra. W 2000 roku ukończyła ukończyła Technikum Włókiennicze w zawodzie technik włókiennik o specjalności dziewiarstwo.

Galeria

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com