Cyfrowe projektowanie uśmiechu Warszawa — zobacz efekty przed podjęciem leczenia

W dzisiejszej stomatologii dostępne są nowoczesne metody leczenia na najwyższym poziomie m.in. cyfrowe projektowanie uśmiechu. W klinice Impladent wykorzystujemy narzędzie o nazwie Digital Smile Design, które pozwala pacjentom zobaczyć się w nowym uśmiechu jeszcze przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu leczenia.

Czym dokładnie jest Digital Smile Design?

Digital Smile Design to system komputerowego planowania uśmiechu, który wykorzystuje zaawansowaną technologię cyfrową do projektowania przybliżonego efektu leczenia stomatologicznego dla pacjenta.

cyfrowe-projektowanie-usmiechu

Jak przebiega proces komputerowego planowania uśmiechu?

Na pierwszej wizycie lekarz dentysta przeprowadza kompleksowe badanie jamy ustnej, ocenia stawy skroniowo-żuchwowe, mięśnie żucia oraz pobiera wyciski zębów, aby ustalić ich układ w jamie ustnej pacjenta. Następnie lekarz stomatolog wykonuje zdjęcia, które posłużą do analizy uśmiechu oraz do indywidualnego zaprojektowania nowego uzębienia dla pacjenta.

Podczas kolejnej wizyty pacjent ma możliwość przymierzenia prototypu uśmiechu, który prezentuje spodziewany efekt końcowy. Na tej podstawie wykonywane są dodatkowe zdjęcia, a szczegóły, etapy leczenia, koszty oraz ewentualne poprawki są omawiane z pacjentem.

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: nieczynne
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com