Opinie

dyrygentZajmuje mnie tylko muzyka. Na wszystko inne szkoda mi czasu. Czasem jednak nie ma wyjścia. Musiałem zająć się wreszcie swoimi zębami.
Na szczęście trafiłem do Centrum Stomatologii Impladent na Żytniej.

Dzięki fachowości doktora Dariusza Niesiobędzkiego, który jest w moim pojęciu wielkim mistrzem w swoim fachu bardzo szybko, bezproblemowo i bezstresowo pokonałem niemałe stomatologiczne problemy. Teraz wszystkim mówię, że nie taki implant straszny jak go malują, i gorąco polecam tę klinikę z jej miłą atmosferą!

 

oryginały

 

Dyrygent, Jerzy Maksymiuk

 

Nigdy nie uwierzyłabym w to, ze polubię wizyty w jakimkolwiek gabinecie dentystycznym… Od lat było („było”!) to zmorą mojego życia. Tuż po wejściu oraz pierwszych wizytach w Impladencie coś się zmieniło, poczułam atmosferę spokoju profesjonalistów, jakoś bezsłownie przekonano mnie, że życie z ładnymi zdrowymi zębami to moja przyjemność a nie obowiązek o najniższym priorytecie…

Ja te wizyty naprawdę polubiłam… mam wyleczone zęby, wyprostowane ( aparat ortodontyczny) i wybielone, implanty zastąpiły puste miejsca (chirurgia – odbudowa kości).

Nie ukrywam, ze wrażenie zrobiło na mnie wyposażenie sprzętowe, jednak… kiedy myślałam nad tym, co sprawia, że Impladent ma to „coś” – jestem pewna, ze to zasługa pracujących tam osób – profesjonalni, służbowi a jednocześnie naturalnie serdeczni, budzący zaufanie. Nazwiska wszystkich lekarzy trudno wymienić, ponieważ… przez te 3 lata miałam przyjemność przejść przez ręce tylu osób… a każdy z nich to godny polecenia expert.

Dr Niesiobędzki – niekwestionowany mistrz implantologii… w tandemie z Panią Laura Grzegółkowską – wyjątkowy komfort dla pacjenta. Nie wyobrażam sobie recepcji bez, wrodzonej chyba, dbałości o pacjentów Pani Ani Borkowskiej, bardzo miłej Pani Marty. A manager Pani Ania Dobrowolska – nie wiem jak to robi, ale pojawia sie zawsze, kiedy potrzeba jej profesjonalnych odpowiedzi na pytania. Pani Beata Hołówko – rewelacja w ortodoncji, Pan Kamil Abed – praca jest dla niego przyjemnością – czym natychmiast zaraża pacjenta J A u Pani Iwonki Kuźmicz – nawet zdejmowanie kamienia (do ostatniej drobinki) jest bezbolesne i miłe! Szacunek dla kogoś, kto potrafi utrzymać taki poziom i atmosferę w firmie przez wiele lat. Miejsce godne polecenia!

 

oryginał

 

Dziękuję! Pacjentka, Renata Kołaczyńska-Ludwikowski

 

 

Przesympatyczna obsługa na najwyższym poziomie zarówno w recepcji jak i pokoju zabiegowym, Klinika dopasowująca się do potrzeb klienta, dogodna dla najbardziej zapracowanych czy nawet osób z zagranicy. Polecam każdemu.

 

oryginał

 

Posiadaczka pięknego uśmiechu po leczeniu w Impladencie – Ewa Klimczak

 

 

Swoją przygodę z kliniką Impladent rozpocząłem dwa miesiące temu. O klinice dowiedziałem się z polecenia znajomej. Zmobilizowałem się i postanowiłem wybrać się osobiście. Bardzo miłym głosem przywitała mnie recepcjonistka oferując najbardziej dogodny termin wizyty.
Trafiłem pod skrzydła do Pani dr Małgorzaty Sulej, która jest mistrzem swego fachu. Wszelkie zabiegi wykonuje z wielką starannością oraz zaangażowaniem. Pani Gosia na pierwszej wizycie wykonała przegląd, przedstawiła orientacyjny koszt leczenia oraz zaproponowała wykonanie scalingu.
Skaling wykonała Pani higienistka Iwona Kuźmicz. Pani Iwona bezboleśnie usunęła kamień nazębny oraz przekazała cenne wskazówki jak szczotkować, dobrać odpowiednią pastę czy też szczoteczkę.
Jako że do tej pory gabinety stomatologiczne omijałem szerokim łukiem, miałem tę przyjemność skorzystać z jeszcze wielu innych zabiegów m. in. leczenie kanałowe oraz implantologie.
Leczenie kanałowe wykonał mój imiennik dr Łukasz Suchodolski. Pełne skupienie i praca pod mikroskopem, a na koniec rewelacyjny efekt zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Przez swoje zaniedbanie lub dotychczasowe lęki przed wizytami musiałem pogodzić się z usunięciem dwóch ” szóstek” ;(
Pomimo że groźnie to brzmiało nie było tak źle. Zabieg wykonał sam właściciel kliniki dr Dariusz Niesiobędzki. Nie spodziewałem się że może być bezboleśnie… A jednak!
W chwili obecnej czekam na wstawienie implantów aby już nie długo cieszyć się pięknym zdrowym uśmiechem.
Do kliniki będę wracał z wielką przyjemnością.
Zachęcam wszystkich do korzystania z profesjonalnych usług.
Z pozdrowieniami dla wyżej wymienionych osób oraz dla Pań: Ani Borkowskiej, Ani Dobrowolskiej oraz miłych recepcjonistek: Asi, Eweliny i Pauliny.

 

oryginał

 

Zadowolony Pacjent, Łukasz Kruszewski 🙂

 

 

W klinice Impladent leczyłam się u Pani doktor Renaty Lenkiewicz, Pana doktora Łukasza Suchodolskiego i Pani higienistki Jolanty Bartoszuk. Są to osoby niezwykle profesjonalne, odpowiedzialne, z ogromną wiedzą wykorzystywaną podczas leczenia. Dodatkowo były wyjątkowo życzliwe co powodowało, że wizyty były nawet oczekiwane.

 

oryginał

 

Pacjentka, Maria Orzeszek

 

Wizyty u Pani Doktor są zawsze bezstresowe i przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor Jach, dba o komfort pacjenta, leczenie jest całkowicie bezbolesne oraz widać, ze Pani Doktor zawsze zależy na zadowoleniu pacjentów.

 

oryginał

 

Szczerze polecam! Michał Tengowski

 

Do kliniki „Impladent” trafiłam z polecenia rodziny rok temu. Zachwyciło mnie wiele rzeczy, począwszy od przyjaznej i miłej atmosfery przez ogromny profesjonalizm całego zespołu kończąc na bardzo nowoczesnym sprzęcie i wspaniałym wystroju. Po zakończonym leczeniu wizyty kontrolne są czystą przyjemnością.

 

oryginał

Z poważaniem – Ewa Jaworska

 

 

Niezwykła dokładność i skrupulatność higienistki, profesjonalne porady, sympatyczna atmosfera i rewelacyjna obsługa pracowników rejestracji.

 

oryginał

 

Pacjentka, Marta Wojnarowska

 

 

Warto tutaj przyjść, warto tutaj zostać…

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność i uznanie za profesjonalizm, perfekcjonizm oraz wiedzę. Zabiegi nawet chirurgiczne takie jak usunięcie ósemki wykonane w miłej atmosferze, sprawnie i szybko nie są straszne.

 

oryginał

 

Zachwycona Pacjentka, Jolanta Bartoszuk

 

 

Bardzo długo wydawało mi się że mam fajną dentystkę. Wydawało mi się! Trafiłam do Impladentu dzięki opiniom znajomych, ponieważ chciałam poddać się leczeniu ortodontycznemu. Ortodoncja nie była „działką” mojej ówczesnej fajnej dentystki. I tak poznałam dr Sulej, dr Tomaszewską, panią Iwonkę, dr. Abeda, dr. Suchodolskiego i całą resztę genialnego zespołu specjalistów i pracowników Impladent. Bez żalu pożegnałam moja wcześniejszą fajną dentystkę! Dzisiaj w Impladencie jest całą moja rodzina i polecam go komu tylko mogę 🙂 Państwu również! Polecam go wszystkim, którzy szukają, miejsca, które kompleksowo zajmie się leczeniem. Ostrzegam przed miejscami gdzie jeden dentysta jest od wszystkiego! Jeśli jest do wszystkiego to jest…. W Impladencie każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie i oddaję się za każdym razem w ich ręce bez najmniejszych obaw!

 

oryginał

 

Pacjentka, Sylwia Stachniak

 

 

Czysto, schludnie, profesjonalnie, miło, punktualnie, estetycznie, z dobrą lokalizacją, dobrym sprzętem i kompetentnym personelem.*

* niepotrzebne skreślić 😉

 

oryginał

 

Pacjent Marek Byszewski

 

 

Niniejszym informuję, że moja opinia o firmie Impladent jest pozytywna. Na tą opinię składa się kilka elementów:
– bardzo dobre warunki higieniczne i estetyczne Kliniki,
– prawidłowa i pomocna praca recepcji,
– dobrze oceniam pracę lekarzy z którymi miałem kontakt jako pacjent.
– Jednocześnie chciałbym wskazać, że niekorzystna dla pacjenta jest praktyka polegająca na naliczaniu opłat za konsultację np. ws. implantów. Uważam ze przy takich cenach implantów konsultacje (szczególnie pierwsza) powinna być odliczona od kosztów dalszego leczenia.

 

oryginał

 

Z poważaniem, Pacjent, Grzegorz Nowak

Pacjentka od 2012 roku:

Świetna klinika, wspaniali eksperci, doświadczeni oraz bardzo, bardzo mili … Serdecznie polecam nawet najbardziej wymagającym pacjentom 😉

 

oryginał

 

Pacjentka, Cioch Joanna

 

 

Leczę się w klinice Impladent od ponad 3 lat. Jestem zadowolona z Państwa usług. W dniu dzisiejszym 17.09.2016 miałam wykonywany skaling przez panią dr Iwonę Kuźmicz. Pani dr jest bardzo dokładna, podczas zabiegu dba o komfort pacjenta. Ponadto doradza jak w prawidłowy sposób dbać o zęby na przyszłość. Poleca różne produkty

 

oryginał

 

Pacjentka, Iwona Jaroszewicz

 

 

Impladent to przede wszystkim miła i przyjazna pacjentom klinika stomatologiczna. Wszyscy pracujący w niej lekarze to profesjonaliści na najwyższym poziomie. Szczególnie polecam Panią dr Lenkiewicz, w której ręce oddałam siebie oraz mojego syna bez wątpliwości, zastanowienia, wahania.

 

oryginał

 

Pacjentka, Agnieszka Litwińska

 

 

Doktor Łukasz Suchodolski, endodonta, którego polecam bez zastrzeżeń. Precyzyjnie, fachowo, bez komplikacji wyleczył 4 „skomplikowane” zęby- poprawiając co było do poprawienia po innych. Konkretny, wyjaśnia wątpliwości i odpowiada na liczne pytania. I znieczula(prawie)bezboleśnie, w wyjątkowo życzliwej atmosferze.

 

oryginał

 

Bardzo dziękuję. Pacjentka, Grażyna

 

 

Consiglio a tutti questa clinica, sono molto professionali e bravi ad incominciare dallo staff fino ad arrivare ai dottori. – Polecam wszystkim tą klinikę, są bardzo profesjonalni i dobrzy w tym co robią, począwszy od zespołu kończąc na lekarzach.

 

oryginał

 

Pacjent, Domenico Clemente

 

 

Chciałbym polecić klinikę Impladent ponieważ korzystając z wizyty w niej jestem bardzo zadowolony. personel jest bardzo pomocny we wszystkim co dotyczy obsługi klienta. Co do lekarza który mna się zajmował mogę z cała pewnością rekomendować ponieważ diagnoza pokrywała się z diagnozą mojego lekarza, który diagnozował mnie wcześniej. Świadczy to o fachowości i dużej wiedzy. Myślę że jak tylko będę w kraju, a tylko będę potrzebował porady i nie tylko… przyjadę tu.

 

oryginał

 

Pacjent, Piotr Walicki

 

 

Jestem bardzo zadowolony z mega profesjonalnego podejścia w klinice Impladent. Za każdym razem kiedy jestem na wizycie czuję się komfortowo i mam przekonanie, że zajmują się mną profesjonalni lekarze, z którymi miałem dotychczas kontakt (Pani dr Dziura, dr Lenkiewicz, dr Suchodolski, dr Jach i dr Niesiobędzki) to jak dla mnie najwięksi profesjonaliści z jakimi się dotychczas spotkałem. Do tego profesjonalna asysta podczas każdego zabiegu sprawia, że mogę klinikę polecić każdemu, kto chce profesjonalnie zadbać o swoje zęby.

 

oryginał

 

Serdecznie pozdrawiam cały personel, Wojciech Zieliński

 

 

U Doktor Tomaszewskiej leczę się od roku. Na początku bałam się całego długotrwałego leczenia z dziedziny ortodoncji. Jednak już po pierwszej wizycie wiedziałam, że nie ma czego. Pani Doktor dokładnie wszystko tłumaczy. Krok po kroku. A co ważniejsze jej profesjonalizm nie tylko słychać ale też widać!
Dzięki Niej szykuje mi się piękny uśmiech! 😉

 

oryginał

 

Dziękuję, Pacjentka, Katarzyna Pruchniewska

 

 

Super klinika, fachowa i bardzo sympatyczna opieka. Zadowolenie 200%.

 

oryginał

 

Pacjentka, Janowicz Joanna

 

 

Leczę się w klinice od października i na każda wizytę przychodzę z przyjemnością. Czuje się bardzo przyjazną atmosferę i mega profesjonalizm lekarzy, asystentów oraz przemiłych pań w recepcji. Zawsze z ogromną przyjemnością będę polecał klinikę i cały personel.

 

oryginał

 

Pacjent, Michał Dąbrowski

 

 

Jestem bardzo zadowolona z usług Kliniki Stomatologia Impladent, Szczególnie słowa podziękowania dla Pani dr Strużyckiej i Pana dr. Fabrycego.

 

oryginał

 

Pacjentka, Eugenia Stafiej Modrowska

 

 

Klinika Impladent wyróżnia się dbałością o klienta. Zarówno obsługa jak i lekarze są mili, pozytywnie nastawieni oraz bardzo profesjonalni.
Odkąd leczę się w Impladent przestałam się bać wizyty u Dentysty.

 

oryginał

 

Polecam, Pacjentka, Justyna Górka

 

 

Opinia o klinice
1.Profesjonalna obsługa. Poczucie bezpieczeństwa.
2.Czysto, zadbane wszystko, co pozytywnie wpływa na samopoczucie.
3.Miłe panie recepcjonistki, często pomocne.
4. Doktor Tomaszewska cudowna osobowość, cierpliwa do pacjentów, podejście pedagogiczne do człowieka jak do człowieka, a nie do „pacjenta nr 78..”. Ciepła, życzliwa, odważna.
5. Doktor Niesiobędzki – pełny profesjonalizm, konkretny, wzbudza 150% zaufania.
6. Doktor Małgorzata Jakubisiak – dla mnie stomatolog lekarz z powołania, profesjonalizm, super podejście do pacjenta, żeby wszyscy lekarze tacy byli 😉

 

oryginał

 

Pacjentka, Katarzyna Maruszewska

 

 

Wizyta bardzo udana. Piękny efekt.

 

oryginał

 

Polecam, Pacjent, Artur Adamek

 

 

Klinikę IMPLADENT poleciła mi żona.
Kiedy więc przyszła pora na wizytę u dentysty postanowiłem sprawdzić, skąd bierze się jej zachwyt. Teraz rozumiem!
Doskonała komunikacja, świetna organizacja pracy, a co najważniejsze, rzeczowa i wyczerpująca informacja na temat zdrowia oraz możliwości leczenia. Gdy dodamy do tego bardzo miłą obsługę, telefony przypominające o wizycie, oraz życzliwość i kulturę w recepcji to otrzymamy obraz kliniki IMPLADENT jakiego doświadczyłem.

Życzę wszystkim pacjentom takiego leczenia!

 

oryginał

 

Pacjent, Wojciech Sławiński

 

 

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u p. dr Strużyckiej Izabeli.
Dziękuję bardzo.

 

oryginał

 

 

Pacjentka, Alicja Buczyńska

 

Szanowni Państwo klinika Impladent to według mnie jedna z najbardziej profesjonalnych klinik stomatologicznych w naszej stolicy. Leczenie oraz przebywanie tu to prawdziwa przyjemność, personel super!!! Obsługa pierwsza klasa!!! Polecam wszystkim!!!

 

oryginał

 

Pacjenci, Katarzyna Mirkowska i Tomasz Czarnogórski

 

 

Miałem problem stomatologiczny, odwiedziłem kilka gabinetów i wszędzie dentyści rozkładali ręce mówiąc”To się nie da zrobić!”. A dr. Niesiobędzkiemu w Impladencie się udało! Naprawdę! Od wielu lat ja, moja rodzina oraz wielu znajomych korzysta tylko z Impladentu bo jak w Impladencie nie pomogą to pozostaje już tylko najbliższy proboszcz. W Impladencie robią tylko to nie możliwe, a proboszcz i jego koledzy ponoć potrafią tworzyć cuda.

 

oryginał

 

Pacjent, Stanisław Sumera

 

 

W klinice Impladent leczę się od wielu lat. Mam pełne zaufanie do kompetencji dr Niesiobędzkiego, który potrafi skutecznie pomóc mi pomimo, że mam bardzo nietypowe problemy z zębami. Również pozostałe osoby z personelu zawsze wykazują chęć pomocy i stwarzają przyjazną atmosferę.

 

oryginał

 

Pacjentka, Lidia Karina Siemaszko

 

 

Chciałbym wyrazić głęboką wdzięczność za profesjonalną pomoc przy wyleczeniu moich ząbków. Jestem bardzo, bardzo zadowolony z opieki dr Jakubisiak, za wspaniałe podejście do pacjenta i zaangażowanie. Każdemu mogę szczerze polecić Klinikę Impladent.

 

oryginał

 

Pacjent, Paweł Wojda

 

 

Chciałbym podkreślić niezwykłe kompetencje p. dr Dariusza Niesiobędzkiego, jak również fachowość asystentek i uprzejmość całego pozostałego personelu. Myślę, że każdy ma poczucie komfortu przychodząc do kliniki p. doktora i korzystając z jego usług.

 

oryginał

 

Pacjent, Eugeniusz Dembiński

 

 

To kolejna wizyta u Pani Sadowskiej. Kolejna udana! Pani doktor bardzo profesjonalnie zajmuje się pacjentem. nalewka na jedynce w bardzo nietypowym miejscu trzyma się idealnie już od kilku lat. Dziś wymieniono mi stałe ciemne plomby. Czysto, bezboleśnie, efekt przerósł oczekiwania. Co dla mnie ważne- zawsze najpierw, przed każdym kolejnym etapem, Pani doktor opisuje co się wydarzy. I czy będzie bolało…. Nigdy nie boli:-)
Polecam wizytę własnie u Pani Sadowskiej.

 

oryginał

 

Pacjentka, Anna Kobyłka

 

 

Polecam osobiście Klinikę IMPLADENT w Warszawie.
Korzystam z jej pomocy od ponad 2 lat. Jest to Klinika na wysokim poziomie, z nowoczesnym sprzętem i profesjonalnymi, przyjaznymi pacjentowi, lekarzami.
Jestem pacjentką Pani dr Sulej, która jest uosobieniem łagodności, cierpliwości, serdeczności, a jednocześnie fantastycznym lekarzem.
Wyleczyła i tym samym uratowała mój ząb, który gdzie indziej spisany był na straty. Jest fachowcem dużej klasy, z wyczuciem estetycznym, co sprawia, że wykonane przez Panią dr Sulej zabiegi kończą się pełnym zadowolenie i komfortowym samopoczuciem u pacjenta.
Korzystałam również z leczenia kanałowego u dr Suchodolskiego. Wszystko przebiegło bezboleśnie, b. sprawnie, fachowo i zakończyło się skukcesem. Implanty, które zakładał dr Zadrożny przywróciły mi komfortowe samopoczucie.
nie do przeoczenia jest przesympatyczna i przyjazna obsługa, która sprawia, że pacjent czuje się tutaj w dobrych rękach.
Dzięki, że są takie miejsca!

 

oryginał

 

Pacjentka, Iwona Walter-Biela

 

 

Wizyty Impladent przebiegają w miłej i profesjonalnej atmosferze.
Leczenie kanałowe szybko i bez problemu. Dalsze leczenie protetyczne także z dobrym efektem.

 

oryginał

 

Pacjentka, Kamila Kotkowska

 

 

Polecam Panią Doktor Gajec wszystkim, szczególnie tym, którzy boją się dentysty. profesjonalne podejście do pacjenta, bezbolesne leczenie.
Pani doktor cierpliwie wytłumaczyła plan działania, a także rozwiała wszystkie moje obawy.
Wysoka kultura osobista to kolejna cecha Pani doktor. Polecam w 100%.

 

oryginał

 

Pacjent, Sebastian Nadulny

 

 

Do Impladentu zaciągnęła mnie dziewczyna. Strach miał wielkie oczy, a okazało się, że wizyta u dentysty może być wręcz przyjemna!
Bardzo dziękuję mojej Pani doktor Sadowskiej i serdecznie polecam Impladent innym pacjentom.

 

oryginał

 

Pacjent, Maciej Barski

 

 

Z przyjemnością rekomenduję Klinikę Impladent jako miejsce zarówno profesjonalnego leczenia jak i podejścia do pacjenta.
Profesjonalna kadra, nienaganna obsługa, bardzo estetyczne wnętrze, sprawiają, że w razie potrzeby będę odwiedzała tę własnie Klinikę.

 

oryginał

 

Pacjentka, Mira Mieszkowska

 

 

Polecam Klinikę Impladent!
Znakomita opieka stomatologiczna,
miła, życzliwa atmosfera,
komfortowe warunki,
terminowość, solidność, precyzja.

 

oryginał

 

Pacjentka, Ewa Marchwińska

 

 

Polecam, bardzo fachowa obsługa i miły personel.

 

oryginał

 

Pacjentka, Joanna Buczyńska

 

 

Do Kliniki uczęszczam od ponad roku.
Rozpoczęłam leczenie ortodontyczne zębów, gdzie w innych klinikach nikt nie chciał się tego podjąć.
Jestem zadowolona z opieki i leczenia ortodontów. Obecnie leczę zęby kanałowo.
Bardzo miłe są Panie w recepcji.

 

oryginał

 

Pacjentka, Magdalena Malińska

 

 

Impladent to uśmiech na całe życie 🙂

 

oryginał

 

Pacjentka, Agnieszka Niedzielska-Duc

 

 

Klinika Impladent to zupełnie inna liga, dodam że wysoka. Bardzo profesjonalne podejście oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii pomagają poczuć się komfortowo i bezpiecznie w czasie leczenia. Miła atmosfera i wysokie kwalifikacje całego personelu powodują, że zawsze czuje, że jestem w dobrych rękach. A to jest najważniejsze.
Serdecznie polecam każdemu!

 

oryginał

 

Pacjent, Mariusz Borkowski

 

 

Profesjonalna obsługa, świetni specjaliści. Przemiła obsługa. Indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

oryginał

 

Polecam, Agnieszka Gajo

 

 

Bardzo dziękuję Pani Laurze za bezbolesne wyrwanie zęba:-)

 

oryginał

 

Mały Pacjent, Kuba Sikorski, 6 lat

 

 

Drogi Impladencie!
Gratulacje i podziękowania za wspaniały service, pogodną i fachową obsługę, wręcz przyjacielskie podejście.
Wyposażenie Kliniki i profesjonalizm kadry lekarskiej pozwala mi od lat bez strachu, a z szerokim uśmiechem przychodzić na kolejne wizyty kontrolne.

 

oryginał

 

Pozdrowienia, Sergiusz Kluczkowski

 

 

Wspaniali lekarze. Mówię w liczbie mnogiej, ponieważ miałam ząb rwany, inny leczony no i protezkę. Wszyscy mili dokładni i co b.ważne punktualni. Jestem bardzo bardzo zadowolona z Kliniki Impladent

 

oryginał

 

Pacjentka, Lambor-Dyja Nawoja Irena

 

 

Jestem pacjentką przychodni stomatologicznej od wielu lat. Podoba mi się:
-profesjonalne podejście do pacjenta już na etapie umawiania i potwierdzania wizyt (miłe Panie z recepcji dzwonią z przypomnieniem dzień wcześniej)
-niesamowici lekarze (p. dr Iza Strużycka) i mój brak problemów z zębami wynikający z opieki i systematycznych wizyt.

 

oryginał

 

Pacjentka, Beata Szumniak

 

 

Bez bólu, bez stresu z uśmiechem – te słowa oceniają dr Strużycką!!
Serdecznie polecam!

 

oryginał

 

Konrad Radecki – wierny pacjent od zawsze.

 

 

Polecam firmę stomatologiczną „Impladent”. W szczególności ponieważ uczęszczam na wizyty do dr Strużyckiej.
Najwspanialsza Pani stomatolog!

 

oryginał

 

Wierna Pacjentka, Lidia Radecka

 

 

Korzystam z usług Kliniki od 2008 roku. Przez ten okres obserwuję oprócz profesjonalizmu w świadczeniu usług także jak rozwija się Klinika zarówno pod względem ilości gabinetów jak i wyposażenia. Sam okres upoważnia mnie do tego, żeby stwierdzić że Klinika stawia na jakość obsługi Klienta. Co cenię jako długoletni klient: miła obsługa zarówno Pan w recepcji jak i lekarzy, bezpośredni kontakt, potwierdzanie informacji o wizytach oraz szczególnie bezpośrednia obsługa lekarska na najwyższym poziomie. Dowodem na tę opinię o klinice są następne osoby, które tu przychodzą z mojej rekomendacji.

 

oryginał

 

Pacjent, Jacek Sielski

 

 

Fantastyczna Kliniki. Doskonały lekarz- dr Suchodolski- na prawdę profesjonalna obsługa stomatologiczna, na najwyższym poziomie sztuki lekarskiej.
Recepcja – the best, szczególnie opieka p. Kasi zasługuje na ogromne uznanie.

 

oryginał

 

Pacjentka, Joanna Jasińska

 

 

Pani dr I.Strużycka – jest lekarzem o ogromnym profesjonalizmie. Do tego jest osobą b.miłą, ciepłą. Wizyty, w Jej gabinecie są dla mnie przyjemnością. Leczę chorobę przyzębia od wielu lat u Pani Doktor i to dzięki niej mam ładny uśmiech. A przyznaję, że choroba przyzębia, zanim tu trafiłam, była bardzo ale to bardzo rozwinięta. Pani Doktor b. szybko temu zaradziła. Jestem Jej ogromnie wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiła. Każdemu, kto ma podobne problemy z ząbkami życzę takiego właśnie lekarza z tak cudownym podejściem do pacjenta. Będę podążała jej śladem dopóki tylko będę mogła, dopóki Pani Doktor będzie wykonywała leczenie.

 

oryginał

 

Pacjentka do wielu lat – Halina Dereżyńska

 

 

Klinika stomatologiczna Impladent to klinika przyjaźnie nastawiona do pacjenta. profesjonalizm personelu medycznego i obsługi administracyjnej daje mi, przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa.
„Złote ręce” i bardzo wysokie kwalifikacje Wszystkich lekarzy potrafią tutaj czynić cuda.
Dodam, że spokój i opanowanie zespołu bezpośredniego kontaktu, czyli lekarza i asystentki, w dużym stopniu eliminują lęk, który niestety nas pacjentów prześladuje.
Klinikę IMPLADENT będę polecała każdemu, kto dba o swoje zdrowie pod względem stomatologicznym.

 

oryginał

 

Pacjentka, Bożena Grzegółkowska

 

 

Bardzo miła obsługa, w recepcji Panie zawsze oddzwaniają i proponują najbliższy możliwy termin.
Pani Iwonka bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, doradza jakiej pasty stosować by zmniejszyć ryzyko kamienia, zaproponowała mi szczoteczkę elektryczną, z której jestem bardzo zadowolona. Dlatego też poleciłam ją mojemu narzeczonemu.
Pani dr Jakubisiak, sympatyczna, uśmiechnięta, doradziła mi jakiej nici stosować i zrobiła mi super ząbki. Zawsze z każdej wizyty byłam zadowolona. Dzięki całej obsłudze nie muszę się bać przed kolejną wizytą bo wiem, że zawsze wyjdę z lepszym uśmiechem.

 

oryginał

 

Pacjentka, Agnieszka Polakiewicz

 

 

Krótko i prawdziwie,
Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera, fantastyczni lekarze i pełen profesjonalizm.
Gorąco polecam!

 

oryginał

 

Pacjent, Andrzej Zacharjasz

 

 

Pełen profesjonalizm, uśmiech na każdym kroku, najtrudniejszy problem jest rozwiązywany ze spokojem. Telefony przypominające o kontroli – rewelacja, nie raz „odświeżały” pamięć, telefony przypominające o kontroli- również rewelacja, dzięki nim moje zęby są pod stałą opieką i są zadbane.
Polecamy – ja i moja rodzina;-)

 

oryginał

 

Pacjentka, Joanna Gieysztor

 

 

Jestem pacjentem Państwa gabinetu „Impladent” od 2004r. Leczymy się razem z rodziną od wielu lat i bardzo jesteśmy zadowoleni ze skutecznego leczenia zębów stomatologicznych.
W Państwa gabinecie czujemy się bezpieczni i oczywiście jest bardzo miła i fachowa obsługa stomatologiczna.
Z poważaniem pacjent

 

oryginał

 

Pacjentka, Maria Roszkowska-Drewniak

 

 

POZYTYWY
– profesjonalizm
– organizacja pracy
– wysoki poziom tzw. kultury, uprzejmość, itp.
– bezstresowe wizyty

NEGATYWY
-może to dziwne, ale w tej chwili nic nie przychodzi mi do głowy

 

oryginał

 

Pacjent, Krzysztof Głowacki

 

 

Opinia o wizytach w Impladent u dr Strużyckiej Izabeli.
Leczę się u Pani dr Strużyckiej od paru lat i mam do niej duże zaufanie, do jej umiejętności i fachowości. Stresu nie mam gdy czeka mnie wizyta u stomatologa ponieważ P. doktor mogę polecić innym pacjentom. Jest niezwykle dokładna i precyzyjna.

 

oryginał

 

Pacjentka, Krystyna Knyż

 

 

Jako długoletni pacjent dr Izabeli Strużyckiej wyrażam zadowolenie z efektów leczenia oraz podejścia Pani doktor do pacjenta.

 

oryginał

 

Pacjent, Waldemar Paterek

 

 

Szanowne Panie,
Każda moja wizyta w tej niepublicznej placówce stomatologicznej „Impladent” – nie wiąże się z żadnym stresem – wszystkie osoby tu pracujące są bardzo miłe, serdeczne i są prawdziwymi profesjonalistami- można tu liczyć na bardzo profesjonalną obsługę – godną polecenia wszystkim Pacjentom.
Na minus jest tylko długi okres oczekiwania do specjalistów, ale wg mnie wiąże się to z bardzo dużą ilością Pacjentów, chcących korzystać z usług tej stomatologicznej przychodni.

 

oryginał

 

Z wyrazami uznania, Katarzyna Mirkowska

 

 

Wielkie ukłony w stronę kliniki stomatologicznej „Impladent” przy ul. Żytniej 16.
Fachowy, uprzejmy implantolog dr Niesiobędzki, doskonały endodonta dr Suchodolski i protetyk dr Fabrycy wspierani przez życzliwe, profesjonalne asystentki i przede wszystkim przyjacielska, uczynna i cierpliwa w wyjaśnianiu niuansów technicznych, materiałów protetycznych obsługa recepcji, mająca też pieczę nad poprawnością płatności pacjenta np. propozycje rabatowe pacjenta przy długoterminowym leczeniu.

 

oryginał

 

Pacjentka, Małgorzata Paszkowska.

 

 

Od niedawna jestem pacjentem kliniki Impladent i dopiero teraz mogę przyznać, że wizyty u stomatologa mogą zaliczać się do przyjemnych . Bardzo profesjonalna i miła obsługa oraz bezbolesne leczenie i świetne podejście do pacjenta przez obecnych tu lekarzy.

 

oryginał

Gorąco polecam! Krzysztof Majewski.

 

Od kilku miesięcy jestem pacjentką Impladentu. Z dr Banasiem przeszliśmy kilka trudnych dla mnie chwil. Szczerze polecam gabinet, ze względu na duży profesjonalizm, miłą atmosferę (chociaż tematyka nie jest sprzyjająca:-) i bardzo dobre efekty leczenia.

 

oryginał

 

Pacjentka, Dorota Rybińska

 

 

Impladent to klinika do której trafiłam z polecenia. Po przebytym leczeniu ortodontycznym mogę z czystym sercem polecić wszystkim, którzy chcą mieć piękny „Hoolywoodzki” uśmiech. Gabinet super wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, można nawet na monitorze oglądać swoje uzębienie. Byłam, widziałam, czułam wspaniałą opiekę i profesjonalne podejście do człowieka.

Miejsce godne polecenia!

 

oryginał

 

Pacjentka, Ewelina Borkowska

 

 

Do IMPLADENTU trafiłam dzięki mojej wieloletniej P.doktor Małgosi,którą obdarzam ogromnym zaufaniem i wielką sympatią.

Moje zęby niestety wymagają szerszego leczenia w oparciu o konsultacje i zabiegi specjalistów stomatologów z różnych dziedzin. Na szczęście w IMPLADENCIE znalazłam ich wszystkich! Grono profesjonalistów, nieograniczone możliwości, specjaliści na najwyższym poziomie, najnowocześniejszy sprzęt…i to wszystko w jednym eleganckim a zarazem b.kameralnym miejscu na Żytniej. Już od progu, gdzie wita mnie przemiła recepcja (tu szczególne podziękowania dla P.Marty) czuję się bezpiecznie zaopiekowana.

Usługi na najwyższym poziomie…warte swej ceny. Naprawdę gorąco polecam klinikę… a wszystkim współtworzącym to miejsce- dziękuje.

 

oryginał

 

Pacjentka, Agnieszka Ostapiuk

 

 

Do kliniki Impladent trafiłam przez internet. Zainteresowała mnie bardzo fajna i nowoczesna strona internetowa. Do rozpoczęcia leczenia zachęciła mnie Pani recepcjonistka a w dalszej dr Małgorzata Jakubisiak. Atmosfera w poczekalni i gabinecie pozytywnie nastraja do wizyty, tak wiec chętnie odwiedzam klinikę. Polecam każdemu kto poszukuje ciepłej i serdecznej atmosfery oraz profesjonalnej obsługi.

Przychodzimy tu całą rodziną:-)

 

oryginał

 

Pacjentka, Renata Dorszewska.

 

 

Kliniką Impladent zainteresowałem się gdy mój syn, będąc od jakiegoś czasu jej pacjentem, tak pozytywnie wypowiadał się na jej temat.

Ponieważ sam potrzebowałem pomocy i porady, postanowiłem spróbować.

Przyznam szczerze, że nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta i tak przemiłą atmosferą panującą w tak specyficznym miejscu jakim jest klinika stomatologiczna.

Obecnie jestem pod opieką kilku lekarzy: dr Nieisobędzkiego, który jest mistrzem w swoim fachu, dr Lenkiewicz, która pracuje z niesamowitą pewnością i dzięki temu wiem, że jestem w dobrych rękach, oraz dr Jakubisiak, która potrafi wytłumaczyć każdą czynność, którą wykonuje, a to bardzo uspokaja. Juz teraz wiem, że z Impladentem związałem się na długo:-) a co więcej będę zachęcał każdego, kto będzie potrzebował pomocy stomatologa, bo wiem, że warto!

 

oryginał

 

Pacjent, Jan Michalak.

 

 

Z kliniką Impladent związałem się dzięki mojej dobrej znajomej, która przekonywała mnie do rozpoczęcia leczenia pod okiem profesjonalistów.

Mimo, ze chwilkę trwało zanim się zdecydowałem, jestem niesamowicie szczęśliwy , że tutaj trafiłem.

Opieka Pań w recepcji, mojego lekarza, dr Małgosi jest nieoceniona. Zawsze jak tam jestem czuję się jakbym przychodził do znajomych:-) Jaki inny gabinet może mi to zapewnić!?

 

oryginał

 

Gorąco polecam! Krzysztof Michalak.

 

Dlaczego IMPLADENT?
Bardzo mila, czuwająca nad pacjentem, a nienarzucająca się obsługa.
Kompleksowa informacja o wszystkim. Począwszy od umówienia wizyty, przez zabieg i kontakt po nim.
Klient nie czuje się zagubiony w medycznej terminologii i pozostawiony samemu sobie.

POLECAM!!!

Pacjentka, Ewa Golińska

 

Do Impladentu trafiłam poprzez stronę internetową.
Leczymy tam zęby ja i moja rodzina. Kwalifikacje personelu oceniam jako bardzo wysokie. Ponadto panuje tam przyjazna pacjentom atmosfera, co jak wiadomo nie jest bez znaczenia.
Klinika, jest moim zdaniem bardzo dobrze wyposażona w nowoczesny sprzęt, a jakość usług w odniesieniu do ceny spełnia wszystkie oczekiwania. Wszyscy wiedzą jak ważny jest ładny uśmiech, ale nie wszyscy wiedzą jak i gdzie o niego zadbać. Wyrażając swoje pozytywne opinie na temat Impladentu, pacjenci piszą o wysokim profesjonaliźmie, miłej obsłudze czy doskonałym sprzęcie…I to prawda…Ale ja napiszę tak, cytując moją córkę: gdyby przyszedł do mnie BÓBR, który stracił zęby i zapytał gdzie najlepiej przywracają wspaniały uśmiech, wysłałabym Go do Impladentu.

Podziękowania dla Pana doktora Niesiobędzkiego i pozostałych pracowników Impladentu za przywrócenie mojego dobrego samopoczucia.

Rekomendacja – zdecydowanie polecam!

 

oryginał

 

Pacjentka, Renata Klimaszewska

 

 

Jestem pacjentką Impladentu od 4 lat. Polecam tę klinikę każdemu, bo uważam że jest najlepsza i fantastycznie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt. Miałam przykre doświadczenia z innymi klinikami i dopiero tu zajęto się mną naprawdę profesjonalnie i z ogromną serdecznością.

Dr Niesiobędzki – implantolog to prawdziwy mistrz w swoim wirtuoz swojego zawodu. Zdecydowałam się na implanty i chociaż jestem „trudną pacjentką” z powodu dużego zaniku kości, dr Niesiobędzki wspaniale sobie poradził. Każda wizyta kontrolna przez okres 10 lat (co pół roku) jest bezpłatna a przemiłe panie recepcjonistki skrupulatnie tego pilnują i dzwonią przypominając o wizycie. Specjalistami na najwyższym poziomie są również: endodonta – dr Suchodolski, który leczy bezboleśnie otwarte kanały pod mikroskopem oraz protetyk dr Fabrycy.

Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że pracują tu najlepsi.

 

oryginał

 

Pacjentka, Jolanta Śliwerska

 

 

Byłem w klinice Impladent. Pierwszej pomocy udzieliła mi dr Jakubisiak, bardzo miła i profesjonalna Pani doktor. To właśnie ona uświadomiła mi w jakim stanie są moje zęby i przedstawiła plan dalszego leczenia. Klinika na wysokim poziomie, bardzo miły personel, super podejście do pacjenta. Teraz w Impladencie jestem regularnie i sprawia mi to naprawdę przyjemność.

 

oryginał

 

Pacjent, Tomek Skiciński z Warszawy

 

 

Szukając stomatologa dla mojego dziecka trafiłem do kliniki Impladent. Adam ma 6 lat i nie przepada za gabinetami dentystycznymi. Na wizytę umówieni zostaliśmy do dr Tomaszewskiej. Bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna pani doktor.Jej podejście do dzieci jest rewelacyjne. Mój synek pierwszy raz dzięki Pani doktor leczy zęby w znieczuleniu. Żaden lekarz jeszcze tego nie dokonał). Miałem duże szczęście, że trafiłem do dr Tomaszewskiej. Adam teraz chętnie idzie do stomatologa.

 

oryginał

 

Gorąco i szczerze polecam, Joanna i Adam Jaworscy z Warszawy

 

 

Byłam pod opieką dr Jakubisiak w klinice Impladent. Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Swoim profesjonalizmem umie przekonać i zachęcić do leczenia. Teraz widujemy się tylko na wizytach kontrolnych co 6-miesięcy. Bardzo miłe panie recepcjonistki przypominają mi o nich.

 

oryginał

 

Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam,Renata.

 

 

Korzystam z usług kliniki IMPLADENT od ponad roku i obecnie jestem już na etapie kontroli i profilaktyki. Dzięki dr Niesiobędzkiemu oraz jego profesjonalnemu zespołowi lekarzy, co najgorsze w leczeniu mam za sobą. Potrzebowałam wielu zabiegów, łącznie z chirurgią która mnie też nie ominęła. Obecnie mogę się pochwalić szerokim i ładnym uśmiechem. Klinikę wyróżnia bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta oraz wyposażenie, które jest na najwyższym poziomie. Wszystko też dzięki opiece ze strony Pani Ani z recepcji i miłych Pań asystentek.

Gorąco polecam tak kompetentną klinikę.

 

oryginał

 

Zadowolona Pacjentka, Renata Szczęch

 

 

Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę. Głównie za przypomnienia przed wizytami dzięki którym w ogóle docieram na wizyty!!!

 

oryginał

 

13.06.2012 r., Pacjentka Agnieszka Lipska

 

 

Wysoki poziom usług stomatologicznych. Wspaniały personel lekarski jak również pomocniczy. Wyposażenie placówki tak skompletowane, że wszystkie konieczne badania wykonuje się na miejscu. Jestem zachwycona dosłownie wszystkim i polecam wszystkim dbającym o swoje uzębienie żytnia 16.

 

oryginał

 

Pacjentka Kazimiera Kuźmiw

 

 

Wizyty bardzo profesjonalnie przeprowadzone. Życzliwa, pomocna atmosfera. Doradztwo i szybka reakcja podczas leczenia. Mile spędzony czas. Każdy z pracowników radośnie z uśmiechem podchodzi do pacjenta zarówno dorosłego jak i dzieci. Wysoki poziom świadczonych usług, bardzo ważna kompleksowość. Bardzo lubię tutaj przychodzić i leczyć zęby.

Miejsce bardzo ładnie zadbane począwszy od wejścia, recepcji a skończywszy na gabinetach.

 

oryginał

 

Pacjentka Ania

 

 

Impladent to fantastyczna placówka. Korzystam z ich usług od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Na ich profesjonalizm składają się najwyższej jakości specjaliści oraz ich zaangażowanie w leczenie pacjenta. Czuję się traktowany indywidualnie. Warto też wspomnieć o miłych i bardzo kulturalnych pracownikach recepcji.

 

oryginał

 

Pacjent Krystian Miszkurka, 22 lata.

 

 

Do Impladentu trafiłam przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu profesjonalnego gabinetu stomatologicznego. Skrupulatnie przeczytałam opinie zamieszczone zarówno na stronie głównej i ogólnie w sieci, a teraz sama piszę kilka wyrazów mojej własnej opinii. Od pierwszej wizyty spotkałam się z życzliwą atmosferą, profesjonalną konsultacją i konkretną diagnozą.
Prowadzą mnie: dr Abed i dr Suchodolski, którzy konsekwentnie realizują ustalony ze mną plan leczenia i jestem bardzo zadowolona! Mam do nich zaufanie, bo po jakości ich pracy wiem, że to eksperci w swoich dziedzinach i z normalnym, ludzkim podejściem:-) Z pełną odpowiedzialnością polecam! Nie przypuszczałam, że to kiedyś napiszę…od kilku tygodni chodzenie do dentysty to dla mnie sama przyjemność:-)

 

oryginał

 

pozdrawiam, K.H. 25.06.12

 

 

Jestem pacjentką Impladentu od ponad pół roku. Bardzo polecam tę klinikę. Fachowa kadra, obsługa profesjonalna, nic dodać nic ująć. Jestem bardzo usatysfakcjonowana, że tu trafiłam. Szczególnie polecam Panią dr Tomaszewską, której uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy.

A każda wizyta to u niej czysta przyjemność.

 

oryginał

 

Pacjentka Magdalena Mańturzyk

 

 

Ogromne podziękowania za długie lata leczenia i opieki stomatologicznej którą roztacza nade mną dr hab Izabela Strużycka w klinice Impladent.

Całościowe podejście, perfekcja i delikatność zawsze towarzyszą mym wizytom u Drogiej Pani Doktor. Ogromnie dziękuję!

 

oryginał

 

Pacjentka, Ewa Stępniak, 3 lipca 2012 r.

 

 

Klinika Impladent reprezentuje tak wysoki poziom profesjonalizmu, że pokładam pełne zaufanie w opinie i diagnozy pracujących tu lekarzy. A do tego obsługa jest przemiła, więc wizyty tutaj są naprawdę przyjemnością.

 

oryginał

 

Pacjent, Paweł Szyszkowski.

 

 

Klinika na wysokim poziomie począwszy od obsługi pacjenta przy recepcji a kończąc na najważniejszej kwestii lekarskiej. Pani doktor Hołówko to lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta co czuje się na każdej wizycie. Profesjonalistka w każdym calu z nowoczesnym podejściem do pacjenta. Zawsze służy dobrą radą, bezboleśnie wykonuje wszelkie zabiegi i z uśmiechem kończy wizytę.

Idealnie współpracuje z Panią doktor Hołówko jej bezpośrednia asystentka co wpływa na jakość i szybkość obsługi.

Po każdej wizycie wychodziłem zadowolony z najważniejszy jest efekt końcowy. Piękne zdrowe zęby i filmowy uśmiech.

 

oryginał

 

Pacjent, Marcin Stupka.

 

 

Jeśli wizyta u dentysty może być miła to właśnie była. Dokładna diagnoza i leczenie ortodontyczne u dr Hołówko w Impladencie to można polecić. Zgrany Zespół, kompetentny i to od recepcji do asysty dr Hołówko. Rewelacyjne podejście do pacjenta, warto przyjechać nawet z daleka by mieć tak profesjonalne wizyty.

 

oryginał

 

Pacjent, Cyburt Dariusz, 07.07.2012 r.

 

 

Leczę się w klinice Impladent u dr Hołówko od 2009 roku. Trafiłam tu z polecenia, teraz polecam wszystkim znajomym. Przylatuję na wizyty aż z Niemiec. Doktor Hołówko leczy rewelacyjnie i warto aż tyle kilometrów przyjeżdżać. Przed podjęciem leczenia u doktor szukałam porady u innych lekarzy, nikt nie podjął się leczenia tylko proponowali leczenie chirurgiczne. Teraz kończę leczenie i jestem przykładem iż chcieć to móc.

Pozbyłam się kompleksów.

 

oryginał

 

Pacjentka, Justyna Strzelczyk, Warszawa, 11 sierpnia 2012 r.

 

 

Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek ucieszę się na widok stomatologa. Ten stan rzeczy zmieniła klinika „Impladent” a dokładniej mówiąc ludzie którzy tu pracują. Z ‚bolącym problemem” trafiłam tu pewnego dnia do dr Anety Tomaszewskiej, która pomogła mi, doradziła i przekonała mnie że myśl o dentyście nie kojarzy się z koszmarem. Mój kilkuletni syn również jest pacjentem Pani dr Tomaszewskiej, która ma świetny kontakt z dziećmi. Szczerze polecam tę klinikę, specjalistów tu pracujących. Słowa uznania kieruję również do Pań z recepcji jak również do Pań – Pomocy dentystycznych – wiedzą na czym polega ich praca.

Naprawdę z ręką na sercu polecam tą klinikę.

 

oryginał

 

Pacjentka, Monika Golik. Warszawa, 11 sierpnia 2012 r.

 

 

Trafiłam tu z polecenia a teraz polecam to miejsce i dr Hołówko innym. Panie na recepcji – zawsze uśmiechnięte, dr Hołówko pełen profesjonalizm. Dzięki niej pozbyłam się krzywych zębów i ogromnych kompleksów z nimi związanych.

 

oryginał

 

Pacjentka, Katarzyna Oprzałkowska-Kozioł.

 

 

Przez dwa lata leczyłam się u dr Tomaszewskiej – pełny profesjonalizm: wszystkie zabiegi dokładnie wyjaśnione, cena podana przed następną wizytą – na plus bo można się przygotować finansowo:-) A zęby wyglądają olśniewająco po aparacie ortodontycznym! Nie można zapomnieć o wizytach (w naszym codziennym biegu). Przemiłe Panie Recepcjonistki. Zawsze zadzwonią z przypomnieniem:-)

Polecam!

 

oryginał

 

Pacjentka, Karolina Urbanowicz.

 

 

Z porad oraz usług kliniki Impladent korzystam od ponad roku. Wcześniej zrezygnowałem z usług innego stomatologa po tym jak zlekceważył i nie poinformował mnie o moich problemach z dziąsłami. Z usług kliniki Impladent jestem bardzo zadowolony. Poinformowali mnie co i kiedy powinno być zrobione, aby moje zęby i dziąsła znowu były zdrowe. Bardzo mi się podoba przyjazna atmosfera oraz profesjonalizm personelu. Zawsze przed wizytą jest telefon, który ma nam przypomnieć o wizycie. Istnieje możliwość rozłożenia płatności za droższe zabiegi. Nie ma też problemu z umawianiem wizyt na sobotę, czy też w godzinach wieczornych.
Lokalizacja również jest dogodna a wyposażenie gabinetów jest bardzo czyste i nowoczesne. Pracownicy zawsze służą radą oraz pomocą. Wreszcie ktoś mnie nauczył jak prawidłowo należy myć zęby. Rzecz tak z pozoru prosta i wcale nie jest jak się okazuje tak oczywista.

 

oryginał

 

Pacjent, Malinowski Adam.

 

 

Placówka Impladent przy u. Żytniej jest jedną z najlepszych w Warszawie pod względem fachowości, dostępności do specjalistów o wysokich kwalifikacjach w dziedzinie stomatologii. Miła, rzetelna obsługa zaraz po przestąpieniu progu kliniki.

Polecam wszystkim dorosłym jak również rodzicom z dziećmi.

 

oryginał

 

Pacjentka, Małgorzata Skopińska.

 

 

Dwa lata temu podjęłam leczenie ortodontyczne w klinice Impladent u dr Hołówko.
Długo szukałam miejsca gdzie ktoś podejmie się pomocy, ponieważ okazało się że jestem ciężkim przypadkiem a leczenie będzie długotrwałe i bardzo ciężkie. Na szczęście znajoma poleciła mi to miejsce. Po wizycie konsultacyjnej okazało się, że mimo że może być ciężko jest szansa na piękny uśmiech. Od dwóch lat powoli z każdą wizytą jest coraz lepiej i widać poprawę. Od wejścia do wyjścia z kliniki zawsze objęta jestem wspaniałą opieką miłego i profesjonalnego personelu.
Doktor Hołówko wykazuje się zawsze profesjonalizmem i precyzją. Dzięki klinice Impladent odzyskałam wiarę i nadzieję w to że mój uśmiech za jakiś czas będzie piękny, pełny biały a przede wszystkim prosty w co zawsze wątpiłam po wizytach u innych specjalistów.

Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę Impladent każdemu borykającemu się z problemami stomatologicznymi oraz ortodontycznymi.

 

oryginał

 

Pacjentka, Paulina Kaczmarek.

 

 

Profesjonalna i miła obsługa. Szeroki zakres leczenia. Żadnych problemów z umawianiem się na wizyty, konkurencyjne ceny. Leczenie prowadzę u dr Tomaszewskiej – ortodontyczne. I choć nieraz boli to z przyjemnością przychodzę na kolejne wizyty.

 

oryginał

 

Pacjent, Wasilewski Łukasz. Warszawa, 01.09.2012 r.

 

 

Wizyty w Impladencie to sama przyjemność. Leczenie w przyjaznej atomsferze, bez bólu i stresu. Przemi ła recepcja przypomina i potwierdza wizyty i jest to świetne rozwiązanie dla roztrzepanych pacjentów. Serdecznie polecam.

 

oryginał

 

Anna Gutowska , 22.11.13

 

 

Serdecznie dziękuję Zespołowi Impladent w warszawie za opiekę medyczną na najwyższym poziomie oraz wyrozumiałość. Polecam Państwa uwadze ofertę te placówki z uwagi na moje osobiste doświadczenia oraz zawsze dobre wrażenia.

 

oryginał

 

Z wyrazami uznania – Barbara Chamot

 

(dzielny ale „delikatny” pacjent)

Warszawa, 13.11.2013r

Choć trudno uwierzyć, wizyty u dentysty mogą być równie przyjemne jak te u kosmetyczki – warunek jest jeden – IMPLADENT:-) Bardzo dziękuję za fachowość, opiekę, poczucie bezpieczeństwa przy trudnych- niejednokrotnie zabiegach, a także przemiłą obsługę. Polecam z całego serca.

 

oryginał

 

Maja Maciejewska 🙂 9 listopad 2013

 

 

W Klinice Impladent najbardziej podoba mi się profesjonalne podejście do pacjenta oraz jakość wykonywanych usług. Doktor Tomaszewska jest bardzo życzliwa i dokładna, doskonale sprawdza się w swojej pracy. Istotna jest również miła i przyjazna atmosfera w Klinice, co wpływa na pozytywną opinię. Uważam, że warto korzystać z profesjonalnego leczenia, które zapewnia Impladent.

 

oryginał

 

Renata Jamroż

 

 

Impladent był strzałem w dziesiątkę:)

Miła atmosfera, profesjonalne porady, traktowanie pacjentów z szacunkiem wyróżnia Klinikę na tle innych.
Szczególnie polecam Doktor Anetę- ma wspaniałe podejście zarówno do dzieci jak i do dorosłych.

 

oryginał

 

Justyna Wróblewska

 

 

Uważam, że obsługa jest bardzo kompetentna, miła i pomocna. Usługi medyczne są na bardzo wysokim poziomie.
Można zawsze o wszystko się wypytać, uzyskać informacje na każdy temat tak pielęgnacji jak i leczenia.

 

oryginał

 

Bożena Polak-Sumera

 

 

Jestem pacjentką Kliniki Impladent i jestem bardzo zadowolona z usług, których korzystam.

Panuje tu bardzo miła i przyjemna atmosfera, dzięki temu wizyta staje się o wiele przyjemniejsza, bo nie ma co ukrywać, ogólnie stomatolog zawsze kojarzył mi się z czymś nieprzyjemnym, a teraz jest zupełnie inaczej. Na każdej wizycie jestem informowana co i jak będzie wykonane, jaki będzie koszt usługi i jak po samym zabiegu mam się zachowywać, co robić a czego nie.

Bardzo podoba mi się to, że jest czysto i sterylnie. Sama pracuję w usługach i wiem doskonale jak klienci bądź pacjenci patrzą na czystość i schludność. Ja osobiście nie mam żadnych przeciwwskazań.

Ewentualnie co mogłoby być dobrym rozwiązaniem to możliwość korzystania z rabatów dla stałych pacjentów, nie mówię, że za każdym razem, ale co którąś wizytę.

Miałam do czynienia z wieloma dentystami i mam porównanie czego brakowało mi we wcześniejszych wizytach, przede wszystkim miłej atmosfery i indywidualnego podejścia do pacjenta.

Fajnie jest też dostawać telefony przypominające o wizycie, bo jednak nie zawsze pamiętamy o tych „przyjemnościach”. Ogólnie jestem pozytywnie zadowolona. I polecam tym wszystkim, którzy boją się stomatologa.

 

oryginał

 

Paulina Sikorska

 

 

Skontaktuj się z nami:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest "IMPLADENT" Sp.J. D.Niesiobędzki z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
  NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

  Impladent na Żytniej

  ul. Żytnia 16 lok. G (parter)
  01-014 Warszawa
  e-mail: impladent@impladent.pl

   
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

  Impladent na Banderii

  ul. Banderii 4 lok. U3
  wejście od ul. Obozowej (parter)
  01-164 Warszawa
  e-mail: banderii@impladent.pl
   

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  sobota: 9:00-13:00/15:00
  niedziela: nieczynne

   

   Masz Pytania? Napisz do nas!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
   NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Masz Pytania? Napisz do nas!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest IMPLADENT D.NIESIOBĘDZKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 1G
    NIP: 527-23-86--789, REGON:015251041.

    Internetowy sklep ze sterydami https://sterydysklep.com/ zapewnia wygodną platformę do zakupu leków zwiększających wydajność.

    Ein zuverlässiger Steroid Shop in Deutschland - https://shop-steroide24.com